Dla biznesu

Kamery typu box

Nasze kamery typu box, zaprojektowane do różnorodnych zastosowań, mają szeroki kąt widzenia i nadają się do użycia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ta zaawansowana seria, wyposażona w zoom optyczny i cyfrowy, maks. rozdzielczość Full HD, funkcje inteligentne i SSC, obejmuje też kompaktowe kamery do wykorzystania w miejscach, w których dyskrecja jest sprawą kluczową.

Szerokie kąty widzenia

Szeroki kąt widzenia (do 112 stopni) umożliwia monitorowanie dużego obszaru za pomocą pojedynczej kamery. Oznacza to, że do utworzenia sieci monitoringu można użyć mniejszej liczby kamer i w ten sposób obniżyć jej koszty. Nawet przy wykorzystaniu najszerszych kątów widzenia jakość obrazu pozostaje niezwykle wysoka dzięki optycznie skorygowanym obiektywom firmy Canon, które redukują efekt „rybiego oka”.

Wide angle views
Simple to set up

Łatwy montaż i obsługa

Kamery te zostały zaprojektowane z myślą o łatwym i szybkim montażu, niewymagającym wcześniejszej konfiguracji. Szeroki zakres akcesoriów umożliwia łatwy montaż na zewnątrz budynków w miejscach takich jak ściany, sufity lub słupy. Elektroniczny system ustawiania ostrości tylnymi soczewkami kamer VB-H i VB-M zapewnia ostrość obrazu podczas jego przybliżania lub oddalania.

Kamery kopułkowe

Dome Cameras

Nasze kamery kopułkowe sprawiają, że monitoring może być dyskretny. Te kompaktowe i estetyczne urządzenia świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach.

Kamery z funkcją PTZ

IPTZ Cameras

Monitoring rozległych obszarów i śledzenie obiektów są niezwykle łatwe dzięki funkcji PTZ (obracanie, wychylanie, przybliżanie) dostępnej w kamerach. Jest to doskonałe rozwiązanie do zarządzania ruchem ulicznym lub wykorzystania w miejskim monitoringu.