Dla biznesu

Sieciowe kamery przemysłowe

Gdy potrzebny jest naprawdę dobry monitoring, rozwiązaniem jest oferta kamer sieciowych firmy Canon. Kompaktowe, ale jednocześnie wydajne kamery zapewniają wyjątkową jakość obrazu – nawet w słabym oświetleniu, w przypadku którego ryzyko naruszenia bezpieczeństwa jest podwyższone.

Zalety technologii firmy Canon

Kamery sieciowe firmy Canon zapewniają szeroki wybór funkcji, takich jak dostosowywanie obrazu w czasie rzeczywistym, wielokanałowa transmisja strumieniowa oraz zaawansowana analiza wideo, które umożliwiają dokładną obróbkę, monitorowanie i oznaczanie potencjalnych naruszeń bezpieczeństwa, które mogą stanowić istotny dowód.

Zalety technologii firmy Canon_370

Korzyści dla klienta

Przetwarzanie obrazu we wszystkich warunkach oświetleniowych

Imaging Across All Lighting Conditions

Dzięki wykorzystaniu wielu technologii optycznych oraz obróbki obrazu kamery sieciowe firmy Canon zapewniają wyraźne i szczegółowe obrazy we wszystkich warunkach oświetleniowych.

Minimalizacja kosztów projektu

Minimising Project Costs

Szeroki kąt widzenia, wbudowane inteligentne funkcje detekcji, doskonała ochrona przed warunkami pogodowymi oraz uderzeniami zapewniają skuteczne funkcje ochronne, redukując jednocześnie koszty projektu.

Oferta produktów

Wykorzystując 70-letnie doświadczenie w rejestracji obrazu, stworzyliśmy w firmie Canon gamę zaawansowanych kamer sieciowych, które umożliwią obserwację każdego miejsca. Modele kamer kopułkowych z funkcją PTZ i kamer typu box o rozdzielczości Full HD lub 1,3 MP mają szerokie pole widzenia i zapewniają obraz o imponującej jakości — nawet przy słabym oświetleniu.

Kamery z funkcją PTZ

Kamery kopułkowe

Kamery typu box

Monitoring rozległych obszarów i śledzenie obiektów są niezwykle łatwe dzięki funkcji PTZ (obracanie, wychylanie, przybliżanie) dostępnej w kamerach. Jest to doskonałe rozwiązanie do zarządzania ruchem ulicznym lub wykorzystania w miejskim monitoringu.

Nasze kamery kopułkowe sprawiają, że monitoring może być dyskretny. Te kompaktowe i estetyczne urządzenia świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach.

Nasze kamery typu box, zaprojektowane do różnorodnych zastosowań, mają szeroki kąt widzenia i są niezwykle łatwe w montażu, zarówno na ścianie, jak i na suficie.

Szkolenia i pomoc techniczna

Przykłady zastosowań

Case studies

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami naszych klientów, które pokażą, w jaki sposób kamery sieciowe firmy Canon pomagają w rozwiązywaniu trudności związanych z bezpieczeństwem.

  Narzędzia do projektowania systemu

  System Design Tools

  Narzędzia te pomagają w dostosowaniu rozwiązania do dowolnego scenariusza.

  Dodatkowe zasoby online

  Pobierz oprogramowanie i oprogramowanie układowe oraz instrukcje obsługi dla kamery sieciowej.

  Szukasz wcześniejszych kamer sieciowych

  Dane techniczne i informacje o zgodności akcesoriów ze starszymi kamerami sieciowymi znajdują się w sekcji produktów archiwalnych.