Canon Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Wtyczka drukowania dla programu Photoshop opracowana przez firmę Canon stanowi doskonały interfejs pomiędzy obrazami programu Photoshop a drukarką imagePROGRAF. Obsługuje ona przesyłanie 16-bitowych obrazów bezpośrednio do drukarki przy zachowaniu szerokiej gamy kolorów i wyjątkowej gradacji oryginalnych obrazów.

Korzyści

  • Zachowanie 16-bitowego cyklu pracy — od rejestracji obrazu po wydruk
  • Płynny cykl pracy to oszczędność czasu i wysiłku
  • Automatyczne wykrywanie przestrzeni kolorów
  • Zaawansowane funkcje dopasowywania kolorów
  • Produkcja ozdobnych opakowań na płótna
  • Łatwość obserwacji wpływu subtelnych zmian obrazu na wydruk

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Print Plug-In for Photoshop

Zachowanie wysokiej jakości obrazów


Zwykle systemy operacyjne ograniczają sterowniki drukarki do przetwarzania 8-bitowego, co przekłada się na niedoskonałe wydruki. Wtyczka drukowania dla programu Photoshop opracowana przez firmę Canon omija ten problem poprzez drukowanie bezpośrednio na drukarce. To pozwala zachować na wydrukach 16-bitową jakość obrazu oraz uchwycić szeroką gamę kolorów i pełną gradację oryginałów.

Oszczędność czasu dzięki płynności cyklu pracy


Konfiguracja ustawień druku została skonsolidowana w jeden krok i stanowi cykl druku kolorowego — od danych wejściowych do wydruku. Ponieważ wtyczka drukowania dla programu Photoshop automatycznie wykrywa informacje o przestrzeni kolorów ustawione w plikach Photoshop, nie trzeba martwić się o ponowną konwersję kolorów.

Zaawansowane dopasowywanie kolorów


Jeśli istnieje potrzeba wyregulowania balansu, kontrastu, nasycenia i innych szczegółów kolorów, można to zrobić. Efekty są aktualizowane w czasie rzeczywistym na podglądzie obrazu. Dzięki temu zawsze można zrealizować wizję zgodnie z intencją bez ingerencji w oryginalny plik programu Adobe Photoshop.

Nowe możliwości dzięki drukowi na płótnach


Nowa wtyczka układu imagePROGRAF umożliwia tworzenie obrazów w formie wydruków na płótnach gotowych do umieszczenia w drewnianych ramkach.

Doskonałe rezultaty drukowania różnych wersji


Wtyczka drukowania dla programu Photoshop umożliwia szybkie wygenerowanie i wydrukowanie zestawu subtelnie zróżnicowanych wersji. Obrazy są układane w matrycy lub na jednym pasku, co pozwala łatwo zauważyć najmniejsze wpływy zmian ustawień kolorów na wydruk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Print Plug-In for Photoshop, jego cechach i możliwościach.