Canon PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Oprogramowanie PosterArtist Lite firmy Canon to uproszczona wersja aplikacji PosterArtist, która zawiera jej najważniejszą funkcję — umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych plakatów w zaledwie czterech prostych krokach. Zawiera ponad 1300 szablonów, zdjęć i klipartów z wzorami, które sprawdzą się w wielu różnych środowiskach biznesowych. Tworzenie przyciągających uwagę plakatów lub znaków nigdy nie było łatwiejsze.

Korzyści

  • Łatwość tworzenia niesamowitych plakatów
  • Ponad 1300 szablonów, zdjęć i klipartów
  • Automatyczna korekcja kolorów i funkcje obróbki tekstu
  • Importowanie własnych obrazów lub zdjęć
  • Drukowanie z programów Word, PowerPoint i Excel
  • Udostępnianie plików plakatów w chmurze

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PosterArtist Lite

Niesamowite efekty w 4 prostych krokach


Wystarczą zaledwie cztery proste kroki, aby tworzyć własne przyciągające uwagę plakaty i znaki. Wybierz miniaturę plakatu i szablon. Wybierz typ papieru i układ druku. Edytuj tekst, czcionki i kolory — w razie potrzeby możesz importować własne obrazy. Następnie po prostu wydrukuj swoje dzieło na drukarce Canon imagePROGRAF.

Ogromny wybór


Aplikacja PosterArtist Lite zawiera ponad 1300 szablonów, zdjęć i obrazów, więc możliwości twórcze są niemal nieograniczone. Dzięki zróżnicowaniu dostępnych obrazów można łatwo tworzyć plakaty i znaki właściwe dla bardzo różnych środowisk biznesowych, takich jak handel detaliczny, hotelarstwo, rekreacja, edukacja, instytucje publiczne, służba zdrowia, transport i korporacje.

Więcej niż plakaty


Aplikacja PosterArtist pozwala tworzyć nie tylko plakaty. Dokumenty Word, prezentacje PowerPoint, wykresy Excel oraz dokumenty zeskanowane za pomocą urządzeń firmy Canon można łatwo importować do aplikacji PosterArtist i błyskawicznie wydrukować na drukarce wielkoformatowej firmy Canon. Ponadto można bezproblemowo udostępniać plakaty innym osobom za pośrednictwem chmury, korzystając z aplikacji Direct Print & Share* firmy Canon.

* Funkcja udostępniania w chmurze będzie dostępna w aplikacji PosterArtist Lite począwszy od wersji 2.5, która zostanie udostępniona w maju 2014 r. Dotychczasowi klienci mogą skorzystać z aktualizacji za pośrednictwem centrum pobierania oprogramowania firmy Canon.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PosterArtist Lite, jego cechach i możliwościach.