Canon Direct Print & Share

Direct Print & Share

Oprogramowanie Direct Print & Share firmy Canon ułatwia drukowanie plików PDF, JPEG, TIFF i HP-GL/2¹ bez potrzeby otwierania aplikacji źródłowej. Pozwala także bezproblemowo dzielić się plikami z innymi osobami za pośrednictwem usług pamięci masowej w chmurze².

Korzyści

  • Bezpośrednie drukowanie plików bez otwierania oprogramowania
  • Podgląd plików przed wydrukowaniem
  • Drukowanie przez przeciąganie i upuszczanie dzięki skrótom drukowania
  • Łatwe udostępnianie plików za pośrednictwem chmury

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Direct Print & Share

Oszczędność czasu dzięki łatwości drukowania


Oprogramowanie Direct Print & Share firmy Canon umożliwia drukowanie plików PDF, JPEG, TIFF i HP-GL/2 bez konieczności otwierania oprogramowania, w którym zostały utworzone. To rozwiązanie oszczędza czas i sprawia, że można wydrukować pliki w dowolnej chwili — nawet jeśli zostały utworzone w innym miejscu. Wbudowana funkcja podglądu umożliwia wyświetlenie zawartości przed wydrukowaniem.

Skróty drukowania³


Można utworzyć wiele skrótów do funkcji drukowania z uwzględnieniem różnych formatów plików i indywidualnych reguł. Dzięki temu można uzyskać zoptymalizowany cykl pracy — wystarczy upuścić pliki, by je wydrukować.

Udostępnianie plików za pośrednictwem chmury²


Dostęp do wielu usług w chmurze pozwala łatwo przesyłać, pobierać i udostępniać pliki innym osobom. Gdy udostępniany plik zostanie przesłany do chmury, odbiorca automatycznie otrzymuje wiadomość e-mail. Jest to szczególnie istotne, gdy terminy realizacji zadań są napięte.

¹ Obsługa plików HP-GL/2 będzie dostępna w aplikacji Direct Print & Share począwszy od wersji 2.0, która zostanie udostępniona w maju 2014 r.
² Inne wersje pamięci masowej w chmurze z wyjątkiem Google Cloud będą dostępne w aplikacji Direct Print & Share począwszy od wersji 2.0, która zostanie udostępniona w maju 2014 r.
³ Skróty drukowania będą dostępne w aplikacji Direct Print & Share począwszy od wersji 2.0, która zostanie udostępniona w maju 2014 r.