Dla biznesu

Oprogramowanie dostarczone z urządzeniem imagePROGRAF

Pakiet wydajnego i bezpłatnego oprogramowania dostarczony z urządzeniem umożliwia pełne wykorzystanie możliwości drukarki wielkoformatowej imagePROGRAF i uproszczenie cyklu pracy.

Kolejne kroki

Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

To przydatne oprogramowanie ułatwia dostęp do pełnego zakresu funkcji i aplikacji drukarek z serii imagePROGRAF PRO. Jest zawsze pod ręką, w zasobniku systemowym Windows lub doku Apple Mac.

Print Studio Pro

Print Studio Pro

Dzięki programom Adobe Photoshop i Adobe Lightroom oraz programowi Digital Photo Professional firmy Canon można tworzyć wydruki fotograficzne o niezwykle wysokiej jakości. Z kolei jakość Crystal Fidelity pozwoli wykorzystać potencjał aparatów cyfrowych EOS firmy Canon.

PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Oprogramowanie PosterArtist Lite firmy Canon umożliwia projektowanie i drukowanie profesjonalnych plakatów w zaledwie czterech prostych krokach. Zawiera ponad 1300 szablonów, zdjęć i klipartów z wzorami, które sprawdzą się w wielu różnych środowiskach biznesowych. Tworzenie przyciągających uwagę plakatów i znaków nigdy nie było łatwiejsze.

Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Opracowana przez Canon wtyczka drukowania dla programu Photoshop stanowi doskonały interfejs pomiędzy obrazami programu Photoshop a drukarką imagePROGRAF. Umożliwia przesyłanie 16-bitowych plików Adobe RGB bezpośrednio do drukarki przy zachowaniu szerokiej gamy kolorów i wyjątkowej gradacji oryginalnych obrazów.

Print Plug-In for Office

Print Plug-In for Office

Opracowana przez Canon wtyczka drukowania dla pakietu Office ułatwia wykonywanie wielkoformatowych wydruków wszystkich plików Word, Excel i PowerPoint. Wyobraź sobie oś czasu projektu w programie Excel, która rozciąga się na wiele trudnych do śledzenia stron. Teraz można łatwo przekształcić ją w imponującą wersję wielkoformatową, wykonując zaledwie kilka prostych czynności.

Direct Print & Share

Direct Print & Share

Oprogramowanie Direct Print & Share firmy Canon ułatwia drukowanie plików PDF, JPEG, TIFF i HP-GL/2 bez potrzeby otwierania aplikacji źródłowej. Pozwala także bezproblemowo dzielić się plikami z innymi osobami za pośrednictwem pamięci masowej w chmurze.

imagePROGRAF Print Utility for iPad

imagePROGRAF Print Utility for iPad

Bezpłatna aplikacja do obsługi drukarek Canon imagePROGRAF, opracowana z myślą o łatwym drukowaniu plików PDF z urządzeń iPad.

Powiązane produkty i usługi

Produkty powiązane

Powiązane usługi

  • Usługi biznesowe

    Chciałbyś rozwinąć swoją firmę, zwiększyć wydajność, zredukować koszty drukowania lub zlecić na zewnątrz usługi związane z drukowaniem i dokumentami? Canon dostarcza dopasowane do potrzeb usługi i może pomóc w realizacji założonych celów.