Dla biznesu

Rozwiązania dotyczące skanowania dla branży medycznej.

W obecnych czasach sektor Ochrony Zdrowia staje się przedmiotem intensywnych dyskusji, nieustającej presji i dynamiczynych zmian. Obecnie, każdy dostawca usług medycznych, od niezależnego specjalisty, aż po największy szpital miejski, korzysta ze skomplikowanego łańcucha kluczowych informacji i usług, aby zapewnić pacjentowi odpowiednią opiekę. Skanery nabiurkowe firmy Canon pozwalają na uproszczenie tych procedur i podniesienie poziomu obsługi klienta.

Kolejne kroki

Zwiększenie jakości usług i opieki nad pacjentem.

Po zeskanowaniu dokumentów pacjenta do bazy danych za pomocą skanera DR-M160II dostęp do informacji jest o wiele łatwiejszy, co pozwala pracownikom służby zdrowia poświęcić więcej czasu pacjentom. Co więcej, optymalizacja dokumentacji pacjentów umożliwia instytucjom medycznym zapewnienie poziomu usług, który pozwala utrzymać wysokie miejsce w oficjalnych rankingach.

Redukcja kosztów operacyjnych.

Skanowanie dokumentacji pacjentów ogranicza koszty operacyjne oraz związane z archiwizacją. To rozwiązanie zapewnia specjalistom natychmiastowy dostęp do dokumentacji pacjentów i ogranicza koszty operacyjne związane z wyszukiwaniem dokumentacji papierowej. Poprawa wydajności umożliwia zwolnienie zasobów i zagospodarowanie ich w innych obszarach.

Zapewnienie poufności danych pacjentów.

Skanowanie dokumentacji pacjentów gwarantuje bezpieczeństwo ich danych. Dzięki temu instytucja utrzymuje zgodność z rosnącą ilością lokalnych, narodowych i regionalnych wymogów.