Canon i-SENSYS LBP7780Cx

i-SENSYS LBP7780Cx

Wysokiej jakości drukarka laserowa A4 firmy Canon — 32 str./min w kolorze i trybie czarno-białym Technologia MEAP nowej generacji — wszechstronne urządzenie dla aktywnych grup roboczych, które dużo drukują.

Korzyści

  • Profesjonalna drukarka laserowa drukująca z szybkością 32 str./min w kolorze i w trybie monochromatycznym
  • Rozdzielczość druku: maks. 9600 x 600 dpi
  • Brak oczekiwania dzięki technologii szybkiego wydruku pierwszej strony
  • Czas wydruku pierwszej strony: 10,4 s
  • Wbudowana technologia MEAP
  • Pojemność: 1100 arkuszy
  • Automatyczny druk dwustronny
  • Możliwość pracy w sieci

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP7780Cx

Wysoka efektywność i bezpieczeństwo przepływu prac w firmie


Wbudowana platforma MEAP — nasze rozwiązanie do tworzenia aplikacji oparte na języku Java — pozwala włączyć model LBP7780Cx do istniejących systemów, takich jak uniFLOW. Umożliwia to uproszczenie zarządzania wydrukiem przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Szybka drukarka kolorowa


Ta szybka laserowa drukarka kolorowa pozwoli zaoszczędzić czas. W ciągu minuty jest w stanie wydrukować 32 strony A4 w trybie czarno-białym lub w kolorze, a na pierwszą stronę trzeba czekać 10,4 s. Koniec z długim czekaniem na dokumenty. Ta drukarka szybko wychodzi ze stanu uśpienia i doskonale sprawdzi się w dynamicznych grupach roboczych przedsiębiorstw. Minimalistyczny styl obudowy sprawi, że wtopi się ona w środowiska każdego biura.

Doskonała jakość


Dzięki funkcji automatycznego wyostrzania obrazu (AIR) rozdzielczość druku można zwiększyć do 9600 x 600 dpi, co zapewnia doskonale wykończone wydruki. Tekst i grafika są wygładzane automatycznie.

Stała ochrona


Twoje dane będą chronione przy użyciu tych samych zaawansowanych funkcji, w które wyposażamy nasze drukarki wielofunkcyjne z serii imageRUNNER ADVANCE. Wśród nich warto wymienić zgodność z IP Sec i LAN IEEE 802.1x. Opcjonalna funkcja bezpiecznego drukowania do skrzynki odbiorczej sprawia, że poufne materiały nie dostaną się w niepowołane ręce.

Oszczędność czasu


5-wierszowy wyświetlacz LCD ułatwia obsługę drukarki. Standardowo wyposażona jest ona w kasetę o pojemności 500 arkuszy i podajnik na 100 arkuszy. Dzięki dodatkowej kasecie na 500 arkuszy całkowity zapas papieru może wzrosnąć do 1100 kartek, co pozwala zmierzyć się nawet z największymi zadaniami. Wymiana zintegrowanej kasety Canon, zawierającej toner i wszystkie najważniejsze elementy, trwa kilka sekund. Dostępne są także kasety z czarnym tonerem o wyższej wydajności, które dodatkowo skracają czas przestojów związanych z wymianą kaset.

Automatyczne drukowanie dwustronne


Model LBP7780Cx automatycznie drukuje po obu stronach arkusza, co pozwala uzyskać profesjonalnie wyglądające dokumenty, a jednocześnie zaoszczędzić papier i obniżyć koszty.

Pełna integracja z siecią


Dzięki wbudowanej obsłudze łączności z siecią Gigabit Ethernet oraz bezproblemowej integracji ze środowiskiem sieciowym udostępnianie zasobów drukarki i realizacja dużych zadań drukowania stają się łatwe. Model LBP7780Cx obsługuje także standardy drukowania PCL5e/6 i Adobe® PostScript.

Drukowanie bezpośrednio z nośników pamięci masowej


Model LBP7780Cx umożliwia drukowanie plików Tiff, JPEG, PDF i XPS zapisanych na nośnikach pamięci masowej USB.

Konstrukcja zapewniająca oszczędność energii


Dzięki najlepszemu w klasie współczynnikowi TEC (Typical Energy Consumption, standardowy pobór energii elektrycznej) model LBP7780Cx cechuje się zmniejszonym wpływem na środowisko, co ułatwia osiągnięcie zakładanych wyników w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, a przy tym obniżenie kosztów eksploatacji.
* TEC oznacza standardowe zużycie energii elektrycznej przez urządzenie w ciągu 1 tygodnia. Metody testowania są określone przez standardy Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP7780Cx, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

High colour print quality

Wysoka jakość druku w kolorze

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

PostScript Printing

Drukowanie w środowisku PostScript

Optional Secure print

Opcjonalne bezpieczne drukowanie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan