Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Wprowadzające MEAP do nowej generacji drukarek laserowych urządzenie i-SENSYS LBP7680Cx wyznacza nowe standardy w dziedzinie produktywności, bezpieczeństwa i możliwości integracji ze środowiskiem i rozwiązaniami.

Korzyści

  • Drukowanie laserowe z prędkością 20 str./min w kolorze i w trybie monochromatycznym
  • Rozdzielczość druku: 9600 x 600 dpi
  • 768 MB pamięci w standardzie
  • Intuicyjny pulpit operatora
  • Obsługa PCL5c/6 oraz Adobe® Postscript
  • Gigabit Ethernet
  • Wbudowany MEAP
  • Zgodność z IP Sec i LAN IEEE 802.1x
  • Drukowanie bezpośrednio z nośników USB

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP7680Cx

Technologia nowej generacji


MEAP, nasza oparta o język Java platforma opracowywania aplikacji, została po raz pierwszy wbudowana do drukarki laserowej Canon - aby możliwe było tworzenie aplikacji rozwiązań rezydujących w drukarce. Pozwala to urządzeniu i-SENSYS LBP7680Cx na swobodą integrację z uniFLOW, usprawniając zarządzanie wydrukiem i redukując koszta.

Wysoce wydajny laser kolorowy


Ta stylowa, kolorowa drukarka laserowa zapewnia maksymalną wydajność w grupach roboczych dzięki wbudowanej funkcji druku dwustronnego. Dzięki niewielkim rozmiarom użytkownik może wygodnie korzystać ze stojącej blisko drukarki, dostarczającej profesjonalnej jakości wydruki szybko i cicho - 20 stron na minutę, w kolorze i w trybie czarno-białym. Co więcej, technologia szybkiego wydruku pierwszej strony firmy Canon oznacza krótsze oczekiwanie na dokumenty.

Profesjonalna jakość druku


W trosce o wysoką jakość urządzenie i-SENSYS LBP7680Cx dysponuje rozdzielczością druku 9600 x 600 dpi, która dzięki zastosowaniu funkcji automatycznego wyostrzania obrazu zapewnia doskonałe wykończenie każdego dokumentu. Drukarka jest standardowo wyposażona w 768 MB pamięci, dzięki czemu może obsłużyć duże, złożone dokumenty i grafikę, a także sprostać wymaganiom druku sieciowego.

Łatwa obsługa


Nawet początkujący użytkownicy nie będą mieli problemów z obsługą tej kolorowej drukarki laserowej. Intuicyjny, 5-liniowy ekran LCD ułatwia konfigurację i nawigację pomiędzy różnymi ustawieniami urządzenia.

Wszechstronne możliwości połączeń


Urządzenie i-SENSYS LBP7680Cx integruje się bezproblemowo z Twoimi operacjami biznesowymi dzięki obsłudze standardów branżowych PCL5c/6 i Adobe Postscript printing. Wbudowane złącze Gigabit Ethernet pozwala również obsłużyć przytłaczające ilości pracy, zapewniając optymalną wydajność sieci.

Zaawansowane funkcje zabezpieczeń


Chroń swoje informacje i zapewnij im bezpieczeństwo dzięki tym samym zaawansowanym funkcjom, które stosowane są w drukarkach wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE, oferującym zgodność ze standardami IPSec i IEEE 802.1x. Opcjonalna funkcja bezpiecznego drukowania ze skrzynki pocztowej chroni wrażliwe informacje i zapewnia, że poufne dokumenty nie znajdą się w niewłaściwych rękach.

Drukowanie bezpośrednio z nośników USB


Urządzenie i-SENSYS LBP7680Cx to pierwsza laserowa drukarka firmy Canon, która oferuje możliwość bezpośredniego wydruku z dowolnego nośnika USB. Obsługuje one formaty Tiff, JPEG, PDF i XPS, a dzięki wyraźnemu ekranowi użytkownicy z łatwością odnajdą żądany plik i szybko go wydrukują.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP7680Cx, jego cechach i możliwościach.

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

USB connection

Połączenie USB

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

High colour print quality

Wysoka jakość druku w kolorze

Optional Secure print

Opcjonalne bezpieczne drukowanie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

Kasety do urządzeń i-SENSYS