Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

Ta energooszczędna, niewielka kolorowa drukarka laserowa z obsługą sieci jest idealna dla małych grup, którym zależy na szybkim, profesjonalnym automatycznym druku dwustronnym.

Korzyści

  • Niewielka kolorowa drukarka laserowa o niskim profilu
  • 20 str./min w kolorze i w trybie monochromatycznym
  • Profesjonalne wydruki kolorowe wysokiej jakości
  • Rozdzielczość druku: maks. 9600 x 600 dpi
  • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony
  • Automatyczne drukowanie dwustronne
  • Zintegrowana kaseta
  • Możliwość pracy w sieci

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

Funkcje podnoszące wydajność


Model LBP7210Cdn zaspokoi wszystkie potrzeby małych grup roboczych wymagających szybkiej i niezawodnej współdzielonej drukarki. Drukarka LBP7210Cdn to niezwykłe połączenie kompaktowych rozmiarów i wysokiej wydajności. Pozwala ona drukować 20 monochromatycznych lub kolorowych stron na minutę, jest płaska i zajmuje niewiele miejsca.

Niezmiennie imponujące wyniki


Model LBP7210Cdn jest standardowo wyposażony w funkcję automatycznego wyostrzania obrazu (AIR), która pozwala uzyskać rozdzielczość do 9600 x 600 dpi i zapewnia najwyższą jakość barw na każdym wydruku. Umożliwia drukowanie różnego rodzaju dokumentów w żywych kolorach oraz ostrej czerni i bieli — od prezentacji, przez sprawozdania, aż po profesjonalnie wyglądające listy.

Oszczędność czasu i wyższa wydajność


W modelu LBP7210Cdn można znaleźć szeroką gamę funkcji zwiększających wydajność. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony niemal eliminuje konieczność czekania — drukarka LBP7210Cdn potrzebuje na jej wydrukowanie zaledwie 16 s. Standardowo wyposażona jest ona w kasetę o pojemności 250 arkuszy i podajnik na 50 arkuszy. Dzięki dodatkowej kasecie na 250 arkuszy całkowity zapas papieru może wzrosnąć do 550 arkuszy. Oznacza to mniej przerw w pracy i wydłużenie czasu między kolejnymi uzupełnieniami papieru. Wydajna funkcja automatycznego drukowania dwustronnego ułatwia wykonywanie zadań, a jednocześnie pozwala osiągnąć bardziej profesjonalny wygląd dokumentów i obniżyć koszty.

Możliwość pracy w sieci


Dzięki wbudowanej obsłudze sieci małe grupy robocze mogą korzystać z wydajnego drukowania w kolorze. Wbudowany interfejs sieciowy maksymalizuje elastyczność i możliwości podłączania drukarki. Atutem dla administratorów IT będzie z kolei zdalny interfejs użytkownika, który ułatwia zarządzanie modelem LBP7210Cdn i monitorowanie go przez sieć z użyciem standardowych przeglądarek.

Prostota i tanie utrzymanie


System zintegrowanych kaset ogranicza wymagania dotyczące konserwacji i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Wystarczy wymienić kasetę (zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące), a drukarka będzie niemal jak nowa. Możliwość wkładania kaset z przodu urządzenia ułatwia ich szybką i bezproblemową wymianę.

Energooszczędna praca


Drukarka LBP7210Cdn w trybie uśpienia pobiera zaledwie 3 W energii, a jej współczynnik TEC* wynosi tylko 2,2 kWh/tydzień, co stawia ją w szeregu najbardziej energooszczędnych modeli w tej klasie. Dodatkową poprawę energooszczędności zapewnia narzędzie Auto Shutdown Tool.
* TEC oznacza standardowe zużycie energii elektrycznej przez urządzenie w ciągu 1 tygodnia. Metody testowania są określone przez standardy Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

Canon Advanced Printing Technology

CAPT (Canon Advanced Printing Technology – technologia zaawansowanego drukowania firmy Canon)

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

High colour print quality

Wysoka jakość druku w kolorze

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

Kolejne kroki

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign