Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Niewielka drukarka laserowa A4 drukująca z szybkością 14 str./min w kolorze i trybie czarno-białym Wbudowane Wi-Fi - idealny wybór dla małych biur, którym zależy na stałej, wysokiej jakości wydruków.

Korzyści

  • Profesjonalne, kolorowe wydruki A4
  • Elegancka konstrukcja o niskim profilu - idealna dla małych biur
  • Idealna do udostępniania w małych grupach
  • 14 str./min w trybie monochromatycznym i w kolorze
  • Rozdzielczość drukowania: maks. 1200 x 1200 dpi
  • Połączenie Wi-Fi
  • Kolorowe kasety zintegrowane

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP7110Cw

Zawsze najwyższa jakość wydruków


Małe biura i grupy robocze mogą teraz przygotowywać profesjonalnej jakości kolorowe wydruki laserowe w formacie A4. Drukarka LBP7110Cw oferuje rozdzielczość 1200 x 1200 dpi i doskonale sprawdzi się w roli urządzenia do tworzenia wysokiej jakości materiałów handlowych i marketingowych w pełnym kolorze, a także dokumentów z bardzo dokładnie odwzorowanym tekstem i grafiką. Dzięki drukarce LBP7110Cw można tworzyć wydruki, które zawsze będą wywierać doskonałe wrażenie, i uniknąć kosztów związanych ze zlecaniem ważnych zadań drukowania firmom zewnętrznym.

Mała, wygodna konstrukcja


Elegancka, niewielka obudowa modelu LBP7110Cw sprawia, że łatwo wtapia się on w biurowy krajobraz. Niewielka ilość zajmowanego miejsca na biurku jest atutem tam, gdzie przestrzeń jest szczególnie cenna. Nowoczesny wygląd i cicha praca tej drukarki sprawiają, że można umieścić ją w miejscu, do którego trafiają klienci.

Łatwe udostępnianie dzięki obsłudze sieci i Wi-Fi


Model LBP7110Cw został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników indywidualnych, a dzięki interfejsowi sieciowemu z jego możliwości mogą korzystać małe grupy robocze. Zdalny interfejs użytkownika (RUI) pozwala użytkownikom i administratorom monitorować stan urządzenia oraz zarządzać nim z poziomu przeglądarki internetowej. Model LBP7110Cw ma wbudowany moduł sieci Wi-Fi, co pozwala bez wysiłku nawiązać połączenie z siecią bezprzewodową i eliminuje konieczność układania uciążliwych i ograniczających swobodę kabli.

Oszczędność czasu i wyższa wydajność


Możliwość druku 14 monochromatycznych lub kolorowych stron na minutę sprawia, że ważne i pilne zadania będzie można teraz skończyć wcześniej. Opracowana przez firmę Canon technologia szybkiego wydruku pierwszej strony skraca czas reakcji urządzenia znajdującego się w trybie uśpienia i pozwala uniknąć marnowania cennego czasu w oczekiwaniu na rozgrzanie się drukarki. Kaseta o pojemności 150 arkuszy minimalizuje ilość czasu potrzebną na uzupełnianie zapasu papieru, zapewniając bardziej płynną i wydajną pracę.

Łatwe zarządzanie i utrzymanie


System zintegrowanych kaset ogranicza ilość prac konserwacyjnych i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Dostępne są także kasety z czarnym tonerem o wyższej wydajności, które dodatkowo skracają czas przestojów. Wystarczy wymienić kasetę (zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące), a drukarka będzie niemal jak nowa. Możliwość wkładania kaset z przodu urządzenia ułatwia ich szybką i bezproblemową wymianę.

Ekonomiczna, energooszczędna drukarka


W trybie uśpienia model LBP7110Cw pobiera zaledwie 0,9 W energii elektrycznej. Ma ono certyfikat Energy Star® oraz najlepszy na rynku współczynnik TEC*, co pozwala zrealizować zakładaną oszczędność kosztów oraz ułatwia osiągnięcie odpowiednich wyników w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.
* TEC oznacza standardowe zużycie energii elektrycznej przez urządzenie w ciągu 1 tygodnia. Metody testowania są określone przez standardy Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP7110Cw, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign

Kasety do urządzeń i-SENSYS