Canon i-SENSYS LBP7010C

i-SENSYS LBP7010C

Najmniejsza i najbardziej przystępna cenowo drukarka laserowa firmy Canon. Ta łatwa w obsłudze kolorowa drukarka laserowa gwarantuje wysoką jakość i niezrównaną wydajność energetyczną.

Korzyści

  • Niewielka konstrukcja pozwala zaoszczędzić miejsce
  • Drukowanie laserowe z prędkością 4 str./min w kolorze i 16 str./min w trybie monochromatycznym
  • Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony
  • Wydajność energetyczna
  • Rozdzielczość druku: 2400 x 600 dpi
  • Łatwa wymiana kaset z tonerem

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP7010C

Elegancka i zminiaturyzowana obudowa


Niewielki rozmiar i ciche działanie drukarki i-SENSYS LBP7010C sprawia, że idealnie nadaje się ona do małego lub domowego biura. Niewielki rozmiar i sprawna obsługa - ta niedroga drukarka laserowa oferuje wyjątkową jakość kolorowych wydruków.

Szybkie drukowanie


Dzięki opracowanej przez firmę Canon technologii szybkiego wydruku pierwszej strony nie musisz już czekać na swój wydruk. Prędkość drukowania wynosi 16 str./min. w czerni i bieli i 4 str./min. w kolorze, a dzięki czasowi wydruku pierwszej strony rzędu 13,6 sekund czas przestoju od momentu zlecenia drukowania jest minimalny.

Doskonała jakość wydruków - zarówno w kolorze, jak i w czerni i bieli


Zwróć na siebie uwagę dzięki wysokiej jakości wydrukom. Dzięki maksymalnej rozdzielczości wydruku rzędu 2400 x 600 dpi możesz uzyskać wysoką jakość szczegółów, wyraźny tekst oraz idealne odwzorowanie skali szarości. Zaawansowane metody przetwarzania obrazu firmy Canon oraz technologia S-Toner zapewniają kolorowe wydruki najwyższej jakości.

Obniż koszty za sprawą niższego poboru mocy


Zaawansowana technologia oszczędzania energii, zastosowana w drukarce i-SENSYS LBP7010C, pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze i obniżyć koszt utrzymania sprzętu, a także zmniejszy negatywny wpływ na środowisko. W ramach starań firmy Canon, mających na celu oferowanie najbardziej ekologicznych produktów na rynku, ten model kolorowej drukarki laserowej posiada certyfikat Energy Star. Współczynnik TEC (Typical Electricity Consumption - typowy pobór energii elektrycznej) tego modelu wynosi zaledwie 0,5 kWh, a pobór mocy w trybie uśpienia - 1,1 watów. Parametry te świadczą o tym, że jest to jedna z najwydajniejszych drukarek w swojej klasie.

Łatwość w uruchomieniu i obsłudze


Drukarka jest wyjątkowo prosta w konfiguracji i obsłudze. Kasety z tonerem wymienia się w bardzo łatwy sposób, a specjalne funkcje redukcji szumu gwarantują pracę bardziej cichą i przyjemną, dzięki czemu możesz bez przeszkód skupić się na swojej działalności. Dzięki przyjaznemu w obsłudze sterownikowi CAPT firmy Canon oszczędzasz czas i zyskujesz gwarancję, że Twoje kolorowe wydruki będą najwyższej jakości.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP7010C, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

High print quality

Wysoka jakość druku

Canon Advanced Printing Technology

CAPT (Canon Advanced Printing Technology – technologia zaawansowanego drukowania firmy Canon)

Kolejne kroki

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

Kasety do urządzeń i-SENSYS