Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

Najlepsza monochromatyczna drukarka laserowa A4 o szybkości 40 str./min Obsługa sieci i MEAP oraz solidna konstrukcja — płynna integracja w aktywnych biurach i grupach roboczych.

Korzyści

  • Laserowy druk monochromatyczny z szybkością 40 str./min
  • Maks. rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
  • Brak oczekiwania dzięki technologii szybkiego wydruku pierwszej strony
  • Czas wydruku pierwszej strony: 8,6 s
  • Wbudowana technologia MEAP
  • Pojemność: do 1600 arkuszy
  • Automatyczne drukowanie dwustronne
  • Możliwość pracy w sieci

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6780x

Większa wszechstronność i łatwiejsza integracja


Wbudowana platforma MEAP — nasze rozwiązanie do tworzenia aplikacji oparte na języku Java — pozwala włączyć model LBP6780x do istniejących systemów, takich jak uniFLOW. Umożliwia to uproszczenie zarządzania wydrukiem przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Kompletne rozwiązanie drukowania dla grup roboczych


Flagowy model monochromatycznej drukarki laserowej Canon umożliwia drukowanie z szybkością 40 str./min, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w aktywnych środowiskach korporacyjnych i grupach roboczych, w których od urządzeń wymaga się wydajności, szybkości i niezawodności.

Niezmiennie doskonałe wyniki


Profesjonalna jakość wydruku za każdym razem. Drukarka jest wyposażona standardowo w 768 MB pamięci, co w połączeniu z maksymalną rozdzielczością 1200 x 1200 dpi pozwoli jej sprostać skomplikowanym zadaniom drukowania w sieci. Dzięki wbudowanej obsłudze sieci Gigabit Ethernet drukarka bezproblemowo integruje się ze środowiskiem sieciowym, co ułatwia udostępnianie jej zasobów i realizację dużych zadań drukowania. Model LBP6780x obsługuje także standardy drukowania PCL5e/6 i Adobe® PostScript.

Większa produktywność


Koniec z długim czekaniem na dokumenty. Model LBP6780x szybko wychodzi z trybu gotowości, a czas oczekiwania na pierwszy wydruk wynosi zaledwie 8,6 s.

Spory zapas papieru


Drukarka LBP6780x jest wyposażona standardowo w kasetę o pojemności 500 arkuszy oraz podajnik o pojemności 100 arkuszy, ale dzięki zmianie konfiguracji łączną liczbę arkuszy można zwiększyć do 1600.

Łatwa obsługa


Obsługa drukarki jest prosta — ma ona intuicyjny, 5-wierszowy wyświetlacz LCD i funkcję drukowania plików z pamięci masowej USB, co pozwala zaoszczędzić czas. Zintegrowana kaseta Canon zawiera toner i wszystkie najważniejsze części, a jej wymiana trwa kilka sekund. Zamiast niej można też zainstalować opcjonalną kasetę o wysokiej pojemności, która umożliwia wydrukowanie ponad dwukrotnie większej liczby stron, a tym samym dłuższą pracę bez przerw.

Automatyczne drukowanie dwustronne


Model LBP6780x automatycznie drukuje po obu stronach arkusza, co pozwala uzyskać profesjonalnie wyglądające dokumenty, a jednocześnie zaoszczędzić papier i obniżyć koszty.

Stała ochrona


Twoje dane będą chronione przy użyciu tych samych zaawansowanych funkcji, w które wyposażamy nasze drukarki wielofunkcyjne z serii imageRUNNER ADVANCE. Wśród nich warto wymienić zgodność z IP Sec i LAN IEEE 802.1x. Opcjonalna funkcja bezpiecznego drukowania do skrzynki odbiorczej gwarantuje, że poufne materiały nie dostaną się w niepowołane ręce.

Konstrukcja zapewniająca oszczędność energii


Dzięki najlepszemu w klasie współczynnikowi TEC (Typical Energy Consumption, standardowy pobór energii elektrycznej) model LBP6780x cechuje się zmniejszonym wpływem na środowisko, co ułatwia osiągnięcie zakładanych wyników w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, a przy tym obniżenie kosztów eksploatacji.
* TEC oznacza standardowe zużycie energii elektrycznej przez urządzenie w ciągu 1 tygodnia. Metody testowania są określone przez standardy Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6780x, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Optional Secure print

Opcjonalne bezpieczne drukowanie

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+2 Optional Paper Cassette

2 dodatkowe kasety na papier (opcja)

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

PostScript Printing

Drukowanie w środowisku PostScript

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

3 Year Warranty Promotion

Zdjęcia produktów mają charakter wyłącznie poglądowy. Niektóre funkcje są opcjonalne. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zapoznać się z danymi technicznymi produktu lub skontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy Canon.