Canon i-SENSYS LBP6680x

i-SENSYS LBP6680x

Nowa generacja drukarek laserowych, czyli urządzenie i-SENSYS LBP6680x z MEAP-em, wyznacza nowe standardy w dziedzinie produktywności, bezpieczeństwa i możliwości integracji ze środowiskiem i rozwiązaniami.

Korzyści

  • 33 strony na minutę; czas wydruku pierwszej strony: 6 sekund
  • Rozdzielczość druku: 1200 x 1200 dpi
  • 768 MB wbudowanej pamięci
  • Intuicyjny pulpit operatora
  • Obsługa PCL5e/6 i Adobe® Postscript
  • Gigabit Ethernet
  • Wbudowany MEAP
  • Zgodność z IP Sec i LAN IEEE 802.1x
  • Drukowanie bezpośrednio z nośników USB

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6680x

Technologia nowej generacji


Wbudowany MEAP, nasza platforma do tworzenia aplikacji oparta na języku Java, umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji i zintegrowanie urządzenia i-SENSYS LBP6680x z używanymi rozwiązaniami. Umożliwia to drukarce swobodną integrację z uniFLOW, usprawniając zarządzanie wydrukiem i redukując koszty.

Monochromatyczna drukarka laserowa o wysokiej wydajności


Gotowa do pracy w sieci drukarka i-SENSYS LBP6680x zapewnia maksymalną produktywność aktywnym grupom roboczym. Ta monochromatyczna drukarka laserowa jest na tyle mała, że można ją postawić na biurku i wygodnie z niej korzystać. Szybko i cicho drukuje profesjonalne dokumenty - z prędkością 33 stron na minutę. Ponieważ maksymalny czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 6 sekund, użytkownicy nie muszą długo czekać na dokumenty.

Wysoka jakość druku


Profesjonalna jakość wydruku za każdym razem. Maksymalna rozdzielczość drukowania i-SENSYS LBP6680x wynosi 1200 x 1200 dpi, dzięki czemu każdy wydruk jest doskonale wykończony. 768 MB pamięci w standardowym wyposażeniu sprawia, że drukarka umożliwia drukowanie złożonych dokumentów i grafiki oraz spełnia wymogi drukarki sieciowej.

Łatwa obsługa


Nawet najmniej doświadczeni użytkownicy stwierdzą, że drukarka i-SENSYS LBP6680x jest łatwa w obsłudze. Intuicyjny 5-wierszowy wyświetlacz LCD ułatwia konfigurację i przełączanie różnych ustawień.

Pełna integracja z siecią


Urządzenie i-SENSYS LBP6680x bezproblemowo integruje się z siecią, co ułatwia udostępnianie drukarki. Wbudowana łączność Gigabit Ethernet gwarantuje bezproblemową obsługę wymagających zadań bez wpływu na wydajność sieci. Ponadto obsługa standardu PCL5e/6 i opcjonalne wsparcie Adobe® Postscript umożliwiają bezproblemowe włączenie w firmowy obieg pracy.

Bezpieczeństwo informacji


Ochronę i bezpieczeństwo danych zapewniają te same zaawansowane funkcje, w które wyposażamy nasze drukarki wielofunkcyjne z serii imageRUNNER ADVANCE. Wśród nich warto wymienić zgodność z IP Sec i LAN IEEE 802.1x. Opcjonalna funkcja bezpiecznego drukowania ze skrzynki odbiorczej pomaga dopilnować, by poufne materiały nie dostały się w niepowołane ręce.

Drukowanie bezpośrednio z nośników USB


Urządzenie i-SENSYS LBP6680x pozwala drukować bezpośrednio z dowolnej pamięci masowej USB. Wystarczy wybrać na czytelnym wyświetlaczu dowolny spośród obsługiwanych formatów plików - Tiff, JPEG, PDF lub XPS - aby szybko wydrukować dokumenty.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6680x, jego cechach i możliwościach.

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

USB connection

Połączenie USB

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

High print quality

Wysoka jakość druku

Optional Secure print

Opcjonalne bezpieczne drukowanie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

Kasety do urządzeń i-SENSYS