Canon i-SENSYS LBP6670dn

i-SENSYS LBP6670dn

Dzięki wszechstronnym możliwościom połączenia w sieci, obsłudze standardu PCL i opcjonalnemu wsparciu dla PostScript, ta wysoce wydajna, laserowa drukarka monochromatyczna z funkcją druku dwustronnego dopasuje się do niemal każdego środowiska pracy.

Korzyści

  • 33 strony na minutę; czas wydruku pierwszej strony: 6 sekund
  • Rozdzielczość druku: 1200 x 1200 dpi
  • 512 MB wbudowanej pamięci
  • Intuicyjny pulpit operatora
  • Obsługa PCL5e/6 i opcjonalnie Adobe® PostScript
  • Gigabit Ethernet
  • Wydajność energetyczna
  • Druk dwustronny
  • Łatwa wymiana kaset z tonerem

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6670dn

Większa wydajność


Stylowe urządzenie i-SENSYS LBP6670dn zapewnia maksymalną produktywność aktywnym grupom roboczym i jest na tyle małe, że można je ustawić na biurku. Ta monochromatyczna drukarka laserowa zapewnia wygodę użytkowania i umożliwia szybkie drukowanie profesjonalnych dokumentów — z prędkością aż 33 stron na minutę. Ponieważ maksymalny czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 6 sekund, użytkownicy nie tracą czasu, czekając na dokumenty.

Wysoka jakość druku laserowego


Zwiększ atrakcyjność dokumentów swojej firmy, dodając wyraźny, czarny tekst i elementy graficzne. Dzięki rozdzielczości wydruku do 1200 x 1200 dpi drukarka i-SENSYS LBP6670dn zapewnia najwyższą jakość wykończenia przygotowanych prac. 512 MB pamięci w standardowym wyposażeniu wystarczy do drukowania w sieci i umożliwia drukowanie dużych, złożonych dokumentów i grafiki z dużą dokładnością.

Łatwa obsługa


Ta łatwa w obsłudze nawet dla niedoświadczonych użytkowników drukarka jest wyposażona w intuicyjny, 5-wierszowy wyświetlacz LCD, który ułatwia konfigurację i dostęp do opcji.

Bezproblemowa integracja z siecią


i-SENSYS LBP6670dn przyspiesza i ułatwia drukowanie w sieci. Wbudowana łączność Gigabit Ethernet gwarantuje szybką obsługę wymagających zadań bez wpływu na wydajność sieci. Obsługa standardu PCL5e/6 i opcjonalne wsparcie Adobe® PostScript umożliwia bezproblemowe włączenie w istniejący schemat obsługi drukowania.

Oszczędność energii i niższe koszty użytkowania


Funkcja automatycznego drukowania dwustronnego pozwala obniżyć koszty papieru i zmniejsza jego marnotrawstwo. Liczne funkcje oszczędzania energii również ułatwiają ograniczenie kosztów eksploatacji. i-SENSYS LBP6670dn ma certyfikat Energy Star i zużywa zaledwie 1 W energii w trybie uśpienia. Dzięki współczynnikowi TEC (Typical Electricity Consumption — standardowy pobór energii elektrycznej) na poziomie 1,3 kWh ta drukarka jest jedną z najbardziej wydajnych w swojej klasie.

Bezproblemowa konserwacja


W celu zapewnienia maksymalnego czasu pracy przy minimum konserwacji drukarkę wyposażono w ekonomiczną kasetę uniwersalną, która zawiera toner, bęben i elementy czyszczące. Kasetę można łatwo wymienić w ciągu kilku sekund, nie pozostawiając bałaganu. Korzystanie z kasety laserowej autoryzowanej przez firmę Canon gwarantuje stałą, wysoką jakość wydruków.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6670dn, jego cechach i możliwościach.

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

Optional PostScript Printing

Opcjonalne drukowanie w środowisku PostScript

USB connection

Połączenie USB

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

High print quality

Wysoka jakość druku

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.