Canon i-SENSYS LBP6310dn

i-SENSYS LBP6310dn

Ta niewielka monochromatyczna drukarka laserowa z obsługą sieci i druku dwustronnego zapewnia wydajność zgodną z wymaganiami małych i średnich firm.

Korzyści

  • Niewielka monochromatyczna drukarka laserowa (33 str./min)
  • Automatyczne drukowanie dwustronne
  • Możliwość pracy w sieci
  • Krótki czas pierwszego wydruku
  • Brak oczekiwania dzięki technologii szybkiego wydruku pierwszej strony
  • Rozdzielczość druku: do 2400 x 600 dpi
  • Maks. pojemność: 800 arkuszy

Szczegółowy opis cech

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6310dn

Oszczędność czasu i wyższa wydajność


Drukarka LBP6310dn może stanowić doskonałe narzędzie do podnoszenia produktywności w małych i średnich firmach, które drukują duże ilości dokumentów. Laserowa drukarka LBP6310dn drukuje z szybkością 33 str./min w trybie monochromatycznym, a krótki, wynoszący nie więcej 6 niż sekund czas do wydruku pierwszej strony pozwala zespołom działać dynamicznie i bez obniżających efektywność opóźnień.

Skonstruowana z myślą o wydajnej pracy


Solidna konstrukcja gwarantuje, że prace o kluczowym znaczeniu zostaną ukończone. Model LBP6310dn jest wyposażony standardowo w kasetę o pojemności 250 arkuszy i podajnik na 50 arkuszy. Zastosowanie dodatkowej kasety na 500 arkuszy daje łączną liczbę 800 arkuszy papieru, więc drukarka nie wymaga częstego uzupełniania zapasu. Dzięki zajmującej niewiele miejsca i łatwej w obsłudze konstrukcji urządzenie bez trudu dopasowuje się do dynamicznych środowisk biurowych. Automatyczny druk dwustronny pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty, a jednocześnie oszczędzać czas i pieniądze.

Doskonałe wyniki w każdych okolicznościach


Dzięki funkcji automatycznego wyostrzania obrazu (AIR) maksymalna rozdzielczość druku w modelu LBP6310dn wynosi 2400 x 600 dpi Zapewnia to istotną zaletę: możliwość szybkiego tworzenia wyraźnych i precyzyjnych wydruków najwyższej jakości.

Obsługa sieci ułatwia integrację i obsługę


Model LBP6310dn jest wyposażony w interfejs sieciowy. Dzięki temu może szybko i bez trudu stać się elementem istniejącego środowiska sieciowego i doskonale nadaje się do roli drukarki współużytkowanej w małych firmach i grupach roboczych. Zdalny interfejs użytkownika (RUI) umożliwia zdalne monitorowanie i zarządzanie drukarką LBP6310dn.

Łatwe i niedrogie utrzymanie


Bezobsługowe zintegrowane kasety z tonerem ułatwiają zachowanie niezmiennie wysokiej jakości druku. Wymiana zintegrowanej kasety, zawierającej toner i wszystkie najważniejsze elementy, trwa kilka sekund. Bez bałaganu, bez problemów związanych z konserwacją — po prostu stała, wysoka jakość. Dostępne są także kasety z tonerem o wyższej wydajności pozwalające na wydruk ponad dwukrotnie większej liczby stron.

Konstrukcja zapewniająca oszczędność energii


Drukarka LBP6310dn umożliwia oszczędzanie energii bez uszczerbku dla wydajności. Dzięki współczynnikowi TEC* wynoszącemu zaledwie 1,9 kWh, a także imponująco niskiemu zużyciu energii w trybie oczekiwania i uśpienia (odpowiednio 9 W i 1 W) urządzenie pozwala ograniczyć negatywny wpływ na środowisko, ułatwia osiągnięcie założeń w zakresie ochrony środowiska i pomaga obniżyć koszty eksploatacyjne. Dodatkową poprawę energooszczędności drukarki zapewnia narzędzie Auto Shutdown Tool.
* TEC oznacza standardowe zużycie energii elektrycznej przez urządzenie w ciągu 1 tygodnia. Metody testowania są określone przez standardy Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6310dn, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

Canon Advanced Printing Technology

CAPT (Canon Advanced Printing Technology – technologia zaawansowanego drukowania firmy Canon)

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

+1 Optional Paper Cassette

1 dodatkowa kaseta na papier (opcja)

High print quality

Wysoka jakość druku

Kolejne kroki

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan