Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego ta niewielka drukarka laserowa stanowi idealny dodatek do domowego lub małego biura. Skorzystaj z możliwości drukowania bez prac konserwacyjnych, a także z bogatych funkcji pozwalających zaoszczędzić energię i czas.

Korzyści

  • Niewielka konstrukcja pozwalająca zaoszczędzić miejsce
  • 25 stron na minutę, czas wydruku pierwszej kopii: 6 sekund
  • Automatyczne drukowanie dwustronne
  • Wydajność energetyczna
  • Niski poziom hałasu
  • Uniwersalna kaseta pozwalająca wyeliminować konserwacje

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP6200d

Niewielkie wymiary i oszczędność miejsca


Zminiaturyzowana i przystępna cenowo laserowa drukarka monochromatyczna, która idealnie sprawdza się w domu i małym biurze. Urządzenie, zachowując wyjątkowo niewielkie rozmiary i mieszcząc się na nawet najmniejszym biurku, posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego.

Wydajność i doskonałe parametry


Imponująca szybkość wydruku, jaką zapewnia urządzenie, to 25 stron na minutę. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony, opracowana przez firmę Canon gwarantuje szybkie wyjście urządzenia z trybu gotowości, a czas rozgrzewania urządzenia od chwili włączenia wynosi zaledwie 10 sekund. Dzięki 6-sekundowemu czasowi oczekiwania na pierwszy wydruk żaden termin nie zostanie przekroczony.

Automatyczne drukowanie dwustronne


Poziom profesjonalizmu podnosi funkcja automatycznego drukowania po obu stronach dokumentu, co pozwala też zaoszczędzić papier.

Doskonała jakość druku laserowego


Rozdzielczość druku do 2400 x 600 dpi z funkcją automatycznego wyostrzania obrazu gwarantuje uzyskanie doskonałej jakości wydruku, charakteryzującego się ostrym tekstem i wyraźną grafiką. Nasz specjalnie opracowany toner MS (Magnetic Spherical) zapewnia optymalne rezultaty podczas drukowania każdej kopii.

Wydajność i niski poziom hałasu


Ta energooszczędna drukarka zużywa zaledwie 1,4 W w trybie uśpienia. Wygodny, umieszczony z przodu wyłącznik zasilania ułatwia wyłączanie urządzenia, jeszcze bardziej ograniczając koszty energii. Dzięki unikalnej konstrukcji silnika pozbawionego wentylatora, opracowanej przez firmę Canon, urządzenie i-SENSYS LBP6200d pozostaje bezgłośne w trybie gotowości i zaskakująco cicho pracuje, pozwalając użytkownikowi skupić się bez przeszkód na własnej pracy.

Uniwersalna kaseta


Uniwersalna, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia niezmiennie wysoką jakość druku. Wystarczy w ciągu kilku sekund wymienić niewielką kasetę zawierającą toner, bęben oraz elementy czyszczące na nową oryginalną kasetę firmy Canon, a drukarka będzie jak nowa.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP6200d, jego cechach i możliwościach.

USB connection

Połączenie USB

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

High print quality

Wysoka jakość druku

Canon Advanced Printing Technology

CAPT (Canon Advanced Printing Technology – technologia zaawansowanego drukowania firmy Canon)