Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

Urządzenie i-SENSYS LBP151dw to szybka, kompaktowa, obsługująca język PCL, sieć Wi-Fi i urządzenia mobilne czarno-biała drukarka laserowa. Przystępna cenowo, stanowi doskonałe rozwiązanie do szerokiej gamy zastosowań.

Korzyści

  • Szybkość: druk 27 str./min, pierwszy wydruk w 8 sekund, automatyczne drukowanie dwustronne i zastosowanie technologii Quick First-Print firmy Canon
  • Elegancka, zgrabna i kompaktowa konstrukcja
  • Obsługa języka PCL 5c/6 zapewnia zgodność z istniejąca infrastrukturą
  • Obsługa sieci Wi-Fi i Ethernet
  • Obsługa urządzeń przenośnych i usługi Google Cloud Print
  • Niskie zużycie energii i najlepsza w tej klasie wydajność energetyczna

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS LBP151dw

Szybkość, miejsce i oszczędności


Urządzenie i-SENSYS LBP151dw to zajmująca niewiele miejsca drukarka, która zapewnia doskonałą szybkość pracy w bardzo przystępnej cenie. Oprócz dużej szybkości drukowania wynoszącej 27 str./min drukarka zapewnia dwustronne drukowanie, czas wydruku pierwszej strony na poziomie 8 s i technologię Quick First-Print firmy Canon, gwarantującą szybki wydruk, nawet jeżeli urządzenie jest w trybie uśpienia.

Praca sieciowa oraz obsługa Wi-Fi i urządzeń przenośnych


Wystarczy nacisnąć przycisk, aby połączyć drukarkę z siecią Ethernet lub Wi-Fi. Istnieje możliwość bezprzewodowego drukowania z poziomu urządzenia przenośnego z certyfikatem Mopria za pomocą darmowej wtyczki. Bezpłatna aplikacja Canon PRINT Business umożliwia uzyskanie dostępu do szerokiej gamy zaawansowanych funkcji w urządzeniu z systemem iOS lub Android.

Obsługa Google Cloud Print


Urządzenie i-SENSYS LBP151dw łączy się bezpośrednio z "chmurą" – bez udziału komputera. Do połączenia drukarki z kontem Google Cloud Print wystarczy kilku sekund – od razu można rozpocząć drukowanie z poziomu obsługiwanego urządzenia.

Obsługa języka PCL


Urządzenie i-SENSYS LBP151dw , które można bezproblemowo połączyć z siecią, stanowi gwarancję niezawodności w przystępnej cenie i kompaktowym rozmiarze. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem wielu problemów napotykanych przez profesjonalistów w dziedzinie IT.

Efektywność i niskie zużycie energii


Drukarka jest cicha, dzięki czemu idealnie nadaje się do sklepów detalicznych, oddziałów banków i hotelowych recepcji. Ponadto charakteryzuje się najlepszą w tej klasie wydajnością energetyczną i niskim zużyciem energii.

Uniwersalna kaseta drukująca


Uniwersalna kaseta drukująca pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia niezawodną, wysoką jakość wydruków. Oryginalne kasety do drukarek laserowych Canon, które obejmują toner, bęben i element czyszczący, można łatwo wymienić w kilka sekund.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS LBP151dw, jego cechach i możliwościach.

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

USB connection

Połączenie USB

PCL Printing

Drukowanie w środowisku PCL

Use and share wirelessly

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

i-SENSYS LBP151dw Oceny i recenzje