Poprawa zdjęć

Zamień świetne zdjęcia w idealne odbitki

Zadbaj o to, aby każde zdjęcie wyglądało jak najlepiej. Optymalizuj obrazy dzięki gamie łatwych w użytkowaniu aplikacji narzędziowych lub wyzwól swoją kreatywność w ramach świetnych projektów drukowania.

Korekcja czerwonych oczu
Usuń niechciane efekty lampy błyskowej za pomocą jednego przycisku.

Auto Image Fix / Auto Photo Fix / Auto Photo Fix II
Funkcje Auto Image Fix / Auto Photo Fix / Auto Photo Fix II automatycznie naprawiają typowe błędy, takie jak wyblakłe twarze, matowy odcień skóry lub niedoświetlone czy prześwietlone obszary. Rodzaj kadru na zdjęciu zostaje „rozpoznany” – na przykład ujęcie portretowe lub widok ze szczytu góry. Następnie przeprowadzana jest optymalizacja kluczowych obszarów zdjęcia: paleta kolorów i ekspozycji, naświetlenia twarzy i ogólnej jasności, a także poziomu odcieni, kontrastu i nasycenia w całym kadrze. Rezultat: idealne odbitki za każdym razem.

Rozjaśnianie twarzy
Niedoświetlona lub oświetlona od tyłu twarz zepsuła Twoje ujęcia? Napraw to w ciągu kilku sekund, korzystając z narzędzia rozjaśniania twarzy.

Kreatywne drukowanie
Twórz piękne odbitki bez ramek w całym zakresie rozmiarów, nawet do A4 – lub użyj zdjęć w sympatycznych projektach, takich jak kalendarze lub albumy fotograficzne.

Więcej kreatywnych porad i sztuczek dot. drukowania
 
Dostępne we wszystkich modelach.