Kompaktowe drukarki fotograficzne SELPHY

Łatwa w obsłudze kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY umożliwia szybkie, łatwe drukowanie atrakcyjnych, trwałych odbitek o profesjonalnej jakości ze smartfona lub z aparatu cyfrowego. Drukowanie można wykonywać bezprzewodowo z urządzeń przenośnych z systemem Android lub iOS, w tym urządzeń iPhone i iPad, a także bezpośrednio z aparatów, komputerów i kart pamięci. Ponadto można eksperymentować z efektami twórczymi, różnymi nośnikami druku, układami i wykończeniami, aby uzyskać doskonałe wydruki.

Szybkie drukowanie odbitek o profesjonalnej jakości

Prezentowane funkcje są dostępne także w innych drukarkach Wi-Fi

SELPHY i w aplikacji Canon PRINT

Drukowanie z urządzeń przenośnych

Mobile_printing

Najlepszą drukarką serii SELPHY do obsługi drukowania ze smartfona jest model SELPHY CP1200.

Umożliwia on szybkie i łatwe drukowanie bezprzewodowe z urządzeń Apple i urządzeń z systemem Android za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Canon PRINT. Ponadto można drukować zdjęcia bezpośrednio z innych aplikacji, za pośrednictwem funkcji Apple AirPrint lub po zainstalowaniu wtyczek Canon do obsługi drukowania dla systemu Android i urządzeń Kindle Fire.

Materiały eksploatacyjne obejmują nośniki KC-18IS, co doskonale sprawdza się w przypadku drukowania kwadratowych odbitek z popularnych aplikacji, np. Instagram.

Łatwe drukowanie zdjęć dzięki aplikacji Canon PRINT

Bezpośrednie drukowanie z innych aplikacji

Korzystaj z drukarki SELPHY!

Oferujemy szeroki zakres nośników do drukarek SELPHY przeznaczonych do różnych zadań drukowania. Od odbitek w formacie karty pocztowej po idealne do wydruku z urządzeń przenośnych kwadratowe naklejki — każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie w zakresie wydruku zdjęć.

Zestawy z atramentem i papierem do drukarek SELPHY zawierają odpowiednią ilość atramentu i papieru do wydrukowania określonej liczby zdjęć. Dzięki temu atrament i papier można wymienić w ramach jednej prostej czynności.

Zdjęcia dowodowe

Zdjęcia dowodowe

Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości umożliwia drukowanie zdjęć tego typu do użytku osobistego i zastosowań profesjonalnych. Użytkownik może wybrać powszechnie stosowane formaty lub użyć formatu niestandardowego. Aby zaoszczędzić papier, na jednym arkuszu można wydrukować kilka zdjęć do dokumentów tożsamości, w tym samym formacie lub o różnych wymiarach.

Odbitki kwadratowe

Odbitki kwadratowe

Idealnie nadają się do celów dekoracyjnych i kreatywnych projektów, w których używane są zdjęcia z popularnych aplikacji smartfonowych i aparatów kompaktowych.

Format karty kredytowej

Format karty kredytowej

Format karty kredytowej znakomicie sprawdza się w przypadku małych ramek i zdjęć przechowywanych w portfelach lub torebkach.

Miniaturowe naklejki

Miniaturowe naklejki

Miniaturowe naklejki przydadzą się do zabawy, kreatywnych prac artystycznych i celów dekoracyjnych.

Od pikseli do wydruku

Drukarka SELPHY umożliwia tworzenie odbitek w różnych formatach, łączenie wielu zdjęć na jednej stronie dzięki funkcji Layout Print, a także tworzenie pięknych kolaży z efektami kolorystycznymi dzięki funkcji Shuffle Layout. W celu uzyskania najlepszych rezultatów warto korzystać z funkcji automatycznej optymalizacji obrazu, która automatycznie poprawia jakość odbitek.

Easy_creativity

Optymalizacja zdjęcia

Funkcja optymalizacji obrazu wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu, dostosowując jasność i kolor twarzy, a także redukując szumy. Gwarantuje to wyrazistość i wysoką jakość wydruku.

Image_Optimize_01 Image_Optimize_02

301

Termosublimacja

Technologia termosublimacyjna zapewnia wysokiej jakości odbitki, które przetrwają w albumie nawet 100 lat. Dzięki specjalnej powłoce ochronnej każda odbitka jest całkowicie sucha i odporna na wodę, odciski palców i zarysowania.

Drukowanie z dowolnego urządzenia i miejsca

Zdjęcia można łatwo wydrukować na drukarce SELPHY bez względu na miejsce przechowywania plików. Można je drukować bezpośrednio z aparatów, kart pamięci, pamięci USB lub komputerów. Ponadto w przypadku modelu z funkcją Wi-Fi można drukować bezprzewodowo z innego pomieszczenia.

Any_device.jpg
Small_portable

Drukarki SELPHY są tak małe i łatwo przenośne, że można je bez problemu zabrać na wakacje, wizytę u rodziny czy przyjęcie — wszyscy będą mogli od razu wydrukować zdjęcia i dzielić się wspaniałymi wspomnieniami.

Support_01

Pomoc techniczna dla elementów systemu SELPHY

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów dotyczących elementów systemu SELPHY.

Sterowniki, oprogramowanie i podręczniki do drukarki SELPHY

Support_02

Wcześniejsze drukarki SELPHY

Dane techniczne i informacje o zgodności materiałów eksploatacyjnych z poprzednimi modelami SELPHY znajdują się w sekcji produktów archiwalnych.

Produkty archiwalne

iPad, iPhone, iPod i iPod touch są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. AirPrint™ i logo AirPrint są znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ i Picasa™ są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google Inc.

Windows® i logo Windows są znakami towarowymi grupy Microsoft.