Konfigurowanie i używanie stacji Connect Station CS100

W tym cyklu filmów przedstawiono wskazówki dotyczące konfigurowania, nawiązywania połączeń, przesyłania, wyświetlania, udostępniania i tworzenia kopii zapasowych materiałów zawierających bezcenne wspomnienia.

one-place

Konfigurowanie stacji Connect Station

Ten film ułatwia rozpoczęcie pracy ze stacją Connect Station CS100, od łączenia jej z telewizorem i włączania po wybór języka.

Zobacz wideo

Podłączanie stacji Connect Station

Dowiedz się, jak łączyć się z domową siecią Wi-Fi, zalogować się do serwisu CANON iMAGE GATEWAY i łączyć się z sieciami społecznościowymi oraz chmurą.

Zobacz wideo

Przesyłanie obrazów do stacji Connect Station

W tym poradniku omówiono przesyłanie zdjęć i filmów do stacji Connect Station CS100 bezpośrednio z aparatu (przez NFC i Wi-Fi), z karty pamięci lub za pomocą połączenia USB.

Zobacz wideo

Wyświetlanie i porządkowanie materiałów

Wykorzystaj w pełni swoje materiały i przeżyj wspomnienia jeszcze raz, tworząc albumy i przeglądając je w smartfonie lub tablecie.

Zobacz wideo

Udostępnianie obrazów

Dziel się wspomnieniami z rodziną i znajomymi. W tym poradniku omówiono udostępnianie poprzez sieci społecznościowe, wysyłanie obrazów do innych stacji Connect Station i bezprzewodowe drukowanie w wysokiej jakości.

Zobacz wideo

Tworzenie kopii zapasowej

W tym filmie przedstawiono wskazówki dotyczące tworzenia kopii zapasowej materiałów stacji Connect Station CS100 w celu archiwizacji, a także dotyczące odzyskiwania danych.

Zobacz wideo

Stacja Connect Station CS100 – instrukcja obsługi

Aby uzyskać więcej informacji odnośnie konfigurowania stacji Connect Station CS100 i korzystania z niej, należy pobrać pełną wersję instrukcji obsługi.

Pobierz instrukcję obsługi stacji CS100 [format PDF]