Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Projektor XEED WX6000 wyposażono w technologie LCOS i AISYS oraz wymienne obiektywy regulowane elektrycznie. Charakteryzuje się jasnością kolorów na poziomie 5700 lumenów i macierzystą rozdzielczością WXGA+. Znakomicie sprawdzi się w przypadku firm, które chcą prezentować materiały w trybie panoramicznym.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość WXGA+
  • Technologia LCOS
  • Jasność kolorów na poziomie 5700 lumenów
  • Kontrast 1000:1
  • Regulowane elektrycznie powiększenie, ustawienie ostrości i przesunięcie obiektywu
  • 4 wymienne obiektywy
  • Zaawansowana regulacja RGB i gamma
  • Wejścia DVI i HDMI™
  • Port sieciowy kompatybilny z PJ Link™
  • Instalacja dookólna 360°

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WX6000

Jasna, wyraźna projekcja


Wyjątkowa jasność na poziomie 5700 lumenów sprawia, że XEED WX6000 to doskonały projektor instalacyjny LCOS. Dzięki wysokiej macierzystej rozdzielczości WXGA+ (1440 x 900) projektor doskonale sprawdza się w miejscach, w których jasność ma znaczenie, takich jak sale i duże pomieszczenia.

Doskonała jakość obrazu


Panel LCOS (0,7 cala) i system optyczny AISYS firmy Canon sprawiają, że publiczność widzi tylko doskonałe, płynne obrazy — nawet w trudnych warunkach, takich jak hotelowe pomieszczenia konferencyjne czy centra wystawiennicze.

Projekcja obrazu o proporcjach 16:10 i wysoki współczynnik przysłony zapewniają jedwabiście gładki obraz, dzięki czemu ten model bardzo przyda się kreatywnym firmom prezentującym logo i inne obrazy wymagające precyzji. Współczynnik kontrastu 1000:1 gwarantuje głębię czerni i żywe kolory.

Niezrównana jakość obiektywów firmy Canon


Projektory instalacyjne wymagają wyjątkowo precyzyjnych obiektywów, a XEED WX6000 zapewnia jednocześnie jakość i elastyczność. Technologia obiektywów firmy Canon to gwarancja najwyższej rozdzielczości obrazu i maksymalnej jasności.

Zaawansowana funkcja dokładności do ½ piksela pozwala prezentować obrazy w najlepszym świetle — to kluczowe dla instalacji wieloprojektorowych, takich jak 3D, zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły.

Wybór optymalnego obiektywu


Cztery wymienne obiektywy o wysokim stopniu dokładności, w tym obiektyw ze standardowym powiększeniem 1,5x, obiektyw szerokokątny, obiektyw z możliwością dużego (1,7x) i bardzo dużego (1,95) powiększenia, pozwalają zachować jakość obrazu nawet na dużej przestrzeni.

Kontrola nad obrazami


XEED WX6000 dysponuje całą gamą inteligentnych funkcji, które umożliwiają wierne i dokładne prezentowanie obrazów. Indywidualne sterowanie kanałami RGB oraz precyzyjna, 6-kierunkowa regulacja kolorów i gamma ułatwiają uzyskanie wyjątkowego odwzorowania kolorów, bliskiego profesjonalnie skalibrowanym urządzeniom.

Elastyczna łączność i obsługa


XEED WX6000 ma szeroki wachlarz opcji połączeń odpowiednich dla środowisk firmowych, edukacyjnych i wystawienniczych. Złącza DVI i HDMI™ umożliwiają projekcję cyfrowych obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości, a porty sieci i RS232C pozwalają łatwo nawiązywać połączenia z systemem sterowania w pomieszczeniu i siecią LAN. Obsługiwany jest także standard PJLink™,który umożliwia sterowanie i monitorowanie przez protokół IP. Zalety te, w połączeniu z elastyczną instalacją dookólną 360°, sprawiają, że urządzenie XEED WX6000 idealnie nadaje się dla firm.

Niższe koszty, redukcja emisji


Dzięki zużyciu energii poniżej 0,08 W na jednostkę luminescencji, XEED WX6000 należy do najoszczędniejszych urządzeń na rynku.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WX6000, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

HD Ready

Zgodność ze standardem HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem WX6000

Pobieranie (pdf)

Przykłady zastosowań XEED

Case Study Gesundheit Nord Medical

Centra medyczne Gesundheit Nord

Projektory wideo firmy Canon zapewniają najostrzejszy obraz lekarzom grupy Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen GmbH. Projektory wideo XEED SX80 Mark II Medical firmy Canon pozwoliły unowocześnić sposób pracy i umożliwiły używanie cyfrowych systemów promieni rentgena podczas codziennych konsultacji pomiędzy czterema klinikami w Bremie.

Case Study inamo Restaurant

Restauracja inamo, Londyn

W 2010 r. zainstalowano ponad 90 projektorów XEED firmy Canon w restauracji inamo st james. Projektory stanowią część opracowanego przez inamo rozwiązania E-TableTM, które umożliwia gościom zamawianie posiłków, wybieranie obrusów, oglądanie kuchni przez ChefCam, a nawet zamawianie taksówek do domu — wszystko za pośrednictwem ekranu wyświetlanego na stole.