Canon XEED WX520

XEED WX520

Najbardziej kompaktowy projektor instalacyjny firmy Canon o rozdzielczości WXGA+. Doskonała jasność 5200 lumenów pozostaje niezmienna* w całym zakresie powiększenia.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość WXGA+
  • 5200 lumenów
  • Kontrast 2000:1
  • Obiektyw z powiększeniem 1,8x oraz funkcją przesuwania w pionie i poziomie
  • Obraz obok obrazu i łączenie krawędzi
  • Wejścia HDMI™ i DVI
  • Wyświetlanie prezentacji bez użycia komputera
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra
  • Najlepsza w tej klasie** energooszczędność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WX520

Kompaktowy projektor instalacyjny o dużej jasności


Model XEED WX520 jest najjaśniejszym i najbardziej kompaktowym projektorem instalacyjnym firmy Canon o rozdzielczości WXGA+. Umożliwia wyświetlanie jasnego, wyraźnego i pełnego żywych kolorów obrazu niezależnie od odległości rzutowania.

Jednolita* jasność


System optyczny AISYS firmy Canon zapewnia wyjątkową jasność rzędu 5200 lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 2000:1. Dzięki stałej wartości przysłony równej F/2,8 jasność jest praktycznie jednakowa w całym zakresie powiększenia zmiennoogniskowego obiektywu 1,8x. W przeciwieństwie do wielu modeli naszej konkurencji w trybie teleobiektywu nie występują prawie żadne spadki jakości obrazu.

Udoskonalone funkcje przetwarzania obrazu


Całkowicie nowy procesor przetwarzania obrazu poprawia jakość obrazu i zapewnia wbudowane funkcje łączenia krawędzi i regulacji pasowania obrazu, które znakomicie sprawdzają się w przypadku środowisk obejmujących wiele wyświetlaczy. Obsługiwana jest funkcja „obraz obok obrazu” (picture-by-picture) wykorzystująca dwa różne źródła cyfrowe, co sprawia, że urządzenie znakomicie sprawdzi się podczas wideokonferencji. Funkcja redukcji rozmycia wywołanego ruchem obiektu dba o ostrość obrazu, nawet w przypadku dynamicznych fragmentów filmu, a 4-stopniowa korekcja trapezowa umożliwia rzutowanie niemal pod dowolnym kątem. Macierzysta rozdzielczość WXGA+ (1440 x 900 pikseli) jest wspierana przez technologię wyświetlania LCOS, która zapewnia niesamowicie płynny, szczegółowy obraz.

Elastyczna, wygodna obsługa


Możliwość przesuwania obiektywu w pionie i poziomie ułatwia instalację modelu XEED WX520. Dzięki płaskiej powierzchni na górze i opcjonalnym stopkom na projektorze i pod nim można układać inne elementy i konfigurować urządzenie na różne sposoby.

Różne opcje połączeń


Złącza HDMI i DVI zapewniają połączenie cyfrowe, które gwarantuje niezrównaną jakość obrazu. Port USB umożliwia szybką i prostą aktualizację oprogramowania sprzętowego i wyświetlanie materiału bezpośrednio z napędów USB. Funkcja sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection) ułatwia wyświetlanie obrazu przez sieć LAN, zaś funkcja Crestron RoomView® zapewnia natychmiastowe ujednolicone zdalne sterowanie i monitorowanie.

Prosta konserwacja


Model XEED WX520 charakteryzuje się dłuższym czasem eksploatacji dzięki nowym, bardziej wytrzymałym elementom optycznym. W trybie ECO lampa może pracować nawet 5000 godzin. Z kolei łatwość dostępu do lampy i filtra powietrza umożliwia wymianę bez demontażu urządzenia.

Wyjątkowa wydajność energetyczna


Model XEED WX520 charakteryzuje się najniższym poborem energii w tej klasie urządzeń**. Dodatkowo jest wyposażony w specjalny przycisk ECO, który uruchamia tryb niskiego poboru energii przez lampę i inne funkcje oszczędzania energii.

* Jasność może się zmniejszyć do 5%. Na podstawie rozmiaru pojedynczego obrazu.
** Projektory 3000-6000 lumenów, wielkość panelu 0,8 cala lub mniejsza, modele z pojedynczą lampą. Na podstawie badań firmy Canon Inc według stanu na maj 2013 r.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WX520, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

HDMI Port

Port HDMI

HD Ready

Zgodność ze standardem HD

Crestron

Crestron