Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Flagowy projektor instalacyjny firmy Canon pozwala uzyskać naprawdę zapierający dech w piersiach obraz. Oferuje on rozdzielczość macierzystą WUXGA, jasność kolorów na poziomie 6000 lumenów i pięć opcjonalnych obiektywów wysokiej jakości.

Korzyści

  • Szczegółowy i bardzo realistyczny obraz dzięki rozdzielczości macierzystej WUXGA
  • Jasność 6000 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1 zapewniają wyjątkowo jasny obraz
  • Technologia paneli LCOS pozwala uzyskać żywy obraz z dokładnym odwzorowaniem kolorów
  • Możliwość wyboru spośród pięciu elastycznych, wymiennych obiektywów projekcyjnych wysokiej jakości firmy Canon
  • Szybsza i dokładniejsza instalacja dzięki wspomaganiu przesuwania oraz regulacji powiększenia i ostrości obiektywu
  • Wyświetlanie w trybie „obraz obok obrazu” z dwóch źródeł cyfrowych
  • Nowy, zaawansowany procesor obrazu umożliwia zastosowanie takich rozwiązań, jak sprzętowe łączenie krawędzi, wyświetlanie w trybie „obraz obok obrazu” i korekcja trapezowa czterech rogów
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra powietrza obniża koszty konserwacji

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WUX6000

Obrazy, które zachwycą widzów


Model WUX6000 to nowy standard wśród projektorów instalacyjnych XEED firmy Canon. Rozdzielczość macierzysta WUXGA, która obsługuje także standard Full HD, pozwala uzyskać żywy, szczegółowy obraz z komputera i źródeł wideo. Unikalny system optyczny AISYS firmy Canon zapewnia jasność na poziomie 6000 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1, dzięki czemu można uzyskać wyraźny obraz nawet przy wysokim poziomie oświetlenia zewnętrznego.

Zaawansowana technologia paneli LCOS


Panele typu LCOS współpracują z systemem AISYS firmy Canon, aby zapewnić wyjątkową płynność obrazu. Kolory są idealnie odwzorowane, a obrazy wolne od niechcianych efektów „kratownicy” lub „tęczy”, które często występują w przypadku paneli wykonanych w innych technologiach. Technologia LCOS zastosowana w modelu WUX6000 zapewnia także wyjątkowy współczynnik przysłony 96%. Dzięki niemu projektor sprawdza się doskonale, gdy potrzebny jest płynny, ale szczegółowy obraz.

Pięć elastycznych, wymiennych obiektywów firmy Canon


Model WUX6000 można połączyć z jednym z pięciu obiektywów projekcyjnych firmy Canon o najwyższej jakości w każdych warunkach. Wspomagane przełączniki do przesuwania obiektywu w pionie i w poziomie z dokładnością do połowy piksela zapewniają wyjątkową dokładność oraz najwyższą elastyczność instalacji. Każdy obiektyw korzysta z uznanej technologii firmy Canon i zapewnia precyzyjną geometrię, ostrość i precyzję, których można oczekiwać od lidera w dziedzinie optycznej obróbki obrazu.

Dwa złącza cyfrowe zwiększają efekt


Wybór złącz modelu WUX6000 zapewnia maksymalną elastyczność. Dostępność złącz DVI i HDMI sprawia, że projektor doskonale sprawdza się w takich zastosowaniach, jak wideokonferencje, które wymagają wyświetlania w trybie „obraz obok obrazu”. Projekcja w trybie „obraz obok obrazu” jest możliwa przy użyciu dwóch wejść cyfrowych lub jednego cyfrowego i jednego analogowego.

Doskonałe rozwiązania zapewniają kontrolę


Model WUX6000 zapewnia bezproblemową elastyczność i kontrolę nad wyświetlaniem obrazu. Zaawansowane rozwiązania, takie jak sprzętowe łączenie krawędzi, umożliwiają płynne łączenie obrazów z wielu projektorów i tworzenie imponujących scalonych obrazów. Czterostopniowa korekcja trapezowa ułatwia utrzymanie ostrości i precyzji obrazu w przypadku projekcji pod kątem, podczas gdy regulacja rejestracji w poziomie i w pionie pozwala doskonale ustawić panel RGB z dokładnością do jednego piksela.

Modułowa konstrukcja ułatwia konserwację


Konserwacja modelu WUX6000 jest wyjątkowo łatwa. Wystarczy kilka prostych czynności, aby wymienić lampę lub filtr powietrza — bez konieczności zdejmowania projektora z miejsca instalacji. Model WUX6000 jest objęty trzyletnią rozszerzoną gwarancją firmy Canon z opcją wynajmu, która umożliwia wynajęcie projektora w następnym dniu* w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

*Następny dzień oznacza, że wynajęty produkt zostanie dostarczony w dniu następującym po dniu zgłoszenia naprawy, jeśli to możliwe. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane w godzinach popołudniowych, w weekend lub w święto, wynajęty produkt zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Ta usługa wynajmu podlega pełnym warunkom i jest dostępna wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX6000, jego cechach i możliwościach.