Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

XEED WUX5000 wykorzystuje techn. LCOS dającą moc 5000 lumenów, rozdzielczość WUXGA, pełną obsługę trybu Full HD i obiektywy wymienne z silnikiem – nadając nowe znaczenie jakości obrazu projektorów instalacyjnych.

Korzyści

  • Rozdzielczość WUXGA, standard Full HD (1080p)
  • Technologia LCOS
  • 5000 lumenów (4000 lm w trybie cichym)
  • Kontrast 1000:1
  • Silnik obiektywu – przesuwanie, zbliżenie i ostrość
  • 3 wymienne obiektywy
  • Zaawansowana regulacja RGB i gamma
  • Wejścia DVI i HDMI
  • Port sieciowy kompatybilny z PJ Link

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WUX5000

Doskonałe połączenie, które zapewnia najwyższą jakość obrazu


XEED WUX5000 podnosi poprzeczkę w dziedzinie jakości projektorów instalacyjnych. Projekcja w rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli) pozwala wyświetlić obraz z komputera klasy PC lub Macintosh wyjątkowo wyraźnie i odtwarzać filmy w jakości Full HD z dużą szczegółowością. Technologia LCOS firmy Canon zapewnia zadziwiającą jakość obrazu, eliminując typowe efekty uboczne zwykłej projekcji obrazu, które powodują niechciane efekty „kratownicy” lub „tęczy”.

Wyjątkowa sprawność działania


W projektorze XEED WUX5000 zastosowano system optyczny najnowszej generacji AISYS firmy Canon, o mocy 5000 lumenów dla wszystkich materiałów, niezależnie od koloru. System AISYS optymalizuje wydajność paneli LCOS, co pozwala osiągnąć „prawdziwą” jasność kolorów. Wysoki poziom kontrastu na poziomie 1000:1 zachowuje żywe kolory i doskonałe poziomy czerni. Wartość dopasowania kolorów Delta E jest wyjątkowa i bardzo bliska profesjonalnie skalibrowanym urządzeniom.

Wymienne obiektywy z silnikiem firmy Canon


XEED WUX5000 współpracuje z wieloma wysokiej jakości wymiennymi obiektywami z silnikiem. Standardowy obiektyw z 1,5-krotnym powiększeniem jest idealny do większości instalacji. Natomiast obiektyw o długiej ogniskowej z 1,7-krotnym powiększeniem jest doskonały do większych pomieszczeń. Super-szerokokątny obiektyw stałoogniskowy jest idealny do projekcji tylnej. Wysokiej jakości obiektywy firmy Canon zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny poziom jasności oraz wyjątkową rozdzielczość i geometrię obrazu.

Zaawansowane funkcje instalacji


Aby ułatwić obsługę, silnik obiektywu przesuwania, zbliżenia i ostrości można regulować pilotem z dokładnością do jednej drugiej piksela. XEED WUX5000 umożliwia regulacją niezbędną przy instalacjach jedno- i wieloprojektorowych, takich jak 3D, zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły.

Elastyczna integracja i duże możliwości podłączenia


Złącza DVI-D i HDMI umożliwiają podłączenie projektora XEED WUX5000 do cyfrowych źródeł obrazu o wysokiej rozdzielczości. Dostępne jest również 15-stykowe złącze VGA i trzy złącza mini-jack na potrzeby sygnału audio. Porty szeregowy i sieciowy umożliwiają kontrolowanie i monitorowanie, zaś zgodność ze standardem PJLink sprawia, że urządzenie doskonale integruje się z systemami audio-wideo.

Łatwa konserwacja


Konserwacja jeszcze nigdy nie była tak szybka i tak łatwa. Bardzo wydajna lampa, o czasie eksploatacji równym 3000 godzin (4000 godzin w trybie cichym), jest łatwo dostępna w tylnej części projektora. Filtr powietrza wysuwany jest z boku. Zapewniony jest również szybki dostęp do kluczowych komponentów optycznych, więc skomplikowany demontaż nie jest potrzebny.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX5000, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania