Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Ten jasny, uniwersalny i kompaktowy projektor instalacyjny WUXGA generuje obraz o jasności 4500 lumenów, jest wyposażony w wejście HDBaseT i umożliwia przesuwanie obiektywu w pionie w zakresie 75%, dzięki czemu można go instalować w różnych konfiguracjach.

XEED WUX450ST

Korzyści

  • Wyraźny, szczegółowy obraz dzięki macierzystej rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200)
  • Projekcja niemal całkowicie pozbawiona zniekształceń dzięki obiektywowi z krótkim rzutem firmy Canon
  • Jasny, atrakcyjny obraz dzięki mocy 4500 lumenów
  • Intensywne, realistyczne kolory dzięki współczynnikowi kontrastu macierzystego na poziomie 2000:1
  • Uniwersalne opcje instalacji, w tym możliwość przesuwania obiektywu w pionie w zakresie 75%
  • Wiele opcji połączeń, w tym wejścia HDBaseT, HDMI™ i DVI oraz łączność Wi-Fi
  • Uniwersalne opcje wyświetlania obrazu obok obrazu i łączenia krawędzi
  • Prezentacje bez użycia komputera dzięki złączu USB i możliwość połączenia nawet 9 projektorów przez sieć LAN
  • Atrakcyjna 3-letnia gwarancja na wymianę lampy i usługa wypożyczenia w następnym dniu*
  • Wyjątkowa energooszczędność, 5000 godzin pracy lampy i hałas na poziomie zaledwie 30 dBa (tryb Eco)

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WUX450ST

Obiektyw z krótkim rzutem i funkcją przesuwania


Model XEED WUX450ST jest wyjątkowo uniwersalnym multimedialnym projektorem instalacyjnym o wysokiej rozdzielczości i niewielkich wymiarach. Projektor można umieścić w dyskretnym miejscu powyżej lub poniżej ekranu dzięki funkcji przesuwania w pionie i poziomie – w tym w wyjątkowo dużym zakresie (75%) w pionie – i umożliwia rzutowanie zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Precyzyjny i uniwersalny


Mimo krótkiej ogniskowej obiektyw wyświetla obrazy o przekątnej od 30 do 300 cali. Zniekształcenia zostały niemal całkowicie wyeliminowane (0,1%). Współczynnik rzutowania na poziomie 0,56:1 umożliwia projekcję obrazu o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 1,2 m, co stanowi odległość ekran-projektor o mniej więcej dwie trzecie mniejszą niż w przypadku konwencjonalnych projektorów.

Jasny, płynny obraz


Model XEED WUX450ST jest wyposażony w najnowszą wersję systemu optycznego AISYS firmy Canon i charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i niezmiennie wysoką jakością obrazu. Jasność na poziomie 4500 lumenów i współczynnik kontrastu macierzystego na poziomie 2000:1 sprawiają, że obraz jest wyraźny, jasny i pełen żywych kolorów. Urządzenie charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem kolorów i brakiem zakłóceń, czyli cechami typowymi dla serii XEED.

Zaawansowane przetwarzanie


Generowanie zachwycającego, pozbawionego zakłóceń obrazu w różnych środowiskach instalacyjnych nie sprawia problemu. Macierzysta rozdzielczość projektora (WUXGA, 1920 × 1200 pikseli) i obsługa standardu Full HD są wspomagane przez profesjonalną technologię wyświetlania LCOS. Dostępna jest wersja z funkcją symulacji DICOM udostępniająca tryby Blue-base i Clear-base i umożliwiająca wybór symulacji DICOM i opcji sRGB w trybie „obraz obok obrazu”.

Kreatywne opcje przetwarzania obrazu


Nowy mechanizm przetwarzania obrazu w modelu XEED WUX450ST zawiera wiele łatwych w obsłudze funkcji instalacyjnych, w tym sprzętowe łączenie krawędzi, wewnętrzną regulację pasowania i wbudowane testowe wzory obrazu. Złącze USB umożliwia wyświetlanie prezentacji – bez użycia komputera – z jednego projektora lub połączenie obrazu nawet z 9 projektorów w przypadku użycia przewodu LAN. Tryb wyświetlania „obraz obok obrazu” (picture-by-picture) obsługuje dwa źródła cyfrowe, co znakomicie sprawdza się w przypadku nowoczesnych wideokonferencji. Obraz można rzutować pod niemal dowolnym kątem z zachowaniem idealnej geometrii dzięki funkcji 4-punktowej korekcji trapezowej.

Konstrukcja ułatwiająca instalację


Niewielkie wymiary projektora stanowią dużą zaletę w salach lekcyjnych, pokojach konferencyjnych i innych małych obiektach. W muzeach i obiektach prezentujących prace artystyczne zaletą będą przemyślane opcje montażu stopek na płaskiej obudowie, doskonale sprawdzające się w zaawansowanych instalacjach wieloprojektorowych. Z łatwością można zestawiać projektory w układzie pionowym i regulować projekcję pionową w zakresie 360°.

Uniwersalne opcje połączeń


Nowe opcje połączeń zapewniają dodatkowe możliwości umieszczania projektorów. Sygnały audio-wideo i sygnał sterowania można wysyłać za pośrednictwem jednego przewodu o maks. długości 100 m, podłączonego do złącza HDBaseT. Dostępne jest też połączenie bezprzewodowe przez sieć Wi-Fi (maks. odległość 25 m). Ponadto funkcja NMPJ (Network Multi Projection) ułatwia podłączanie projektorów przez sieć LAN. Wejścia HDMI i DVI-I umożliwiają jednoczesne przesyłanie sygnału cyfrowego. Z kolei oprogramowanie Crestron RoomView® umożliwia natychmiastowe jednoczesne sterowanie i monitorowanie obrazu.

Trwałość i ekonomiczność


Lampa modelu XEED WUX450ST może pracować nawet 5000 godzin w trybie ECO. Specjalny przycisk ECO natychmiast uruchamia tryb niskiego poboru energii przez lampę i inne funkcje oszczędzania energii, co umożliwia energooszczędną obsługę. Przedłużona gwarancja na lampę umożliwia bezpłatną wymianę nawet trzech lamp w okresie 3 lat. Z kolei trzyletnia usługa wypożyczenia w ramach rozszerzonej gwarancji firmy Canon umożliwia wypożyczenie projektora w następnym dniu* w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

* Następny dzień oznacza, że wynajęty produkt zostanie dostarczony w dniu następującym po dniu zgłoszenia naprawy, jeśli to możliwe. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane w godzinach popołudniowych, w weekend lub w święto, wynajęty produkt zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Ta usługa wynajmu podlega pełnym warunkom i jest dostępna wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX450ST, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Obsługa wideo HD, dźwięku i sterowania

Wi-Fi CERTIFIED

Certyfikat Wi-Fi

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion