Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Najbardziej kompaktowy projektor instalacyjny firmy Canon o rozdzielczości WUXGA. Ogromna jasność 4500 lumenów pozostaje niezmienna* w całym zakresie powiększenia. Obiektyw o wysokiej jakości z powiększeniem 1,8x i funkcją przesuwania w pionie i poziomie ułatwia instalację.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość WUXGA
  • 4500 lumenów
  • Kontrast 2000:1
  • Obiektyw z powiększeniem 1,8x oraz funkcją przesuwania w pionie i poziomie
  • Obraz obok obrazu i łączenie krawędzi
  • Wejścia HDMI™ i DVI
  • Wyświetlanie prezentacji bez użycia komputera
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra
  • Najlepsza w tej klasie** energooszczędność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WUX450

Kompaktowy projektor instalacyjny o wysokiej rozdzielczości


Projektor multimedialny XEED WUX450 jest najbardziej kompaktowym modelem instalacyjnym firmy Canon o rozdzielczości WUXGA , zapewniającym jasny obraz o wysokiej rozdzielczości niezależnie od odległości rzutowania.

Jednolita* jasność


Najnowszej generacji system optyczny AISYS firmy Canon zapewnia jasność obrazu na poziomie 4500 lumenów i współczynnik kontrastu 2000:1. Zmiennoogniskowy obiektyw projekcyjny 1,8x charakteryzuje się stałą wartością przysłony równą F/2,8. Jasność jest praktycznie jednakowa niezależnie od wielkości powiększenia, a w trybie teleobiektywu nie występują prawie żadne spadki jakości obrazu.

Nowe zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu


Jakość obrazu jest lepsza dzięki całkowicie nowemu procesorowi przetwarzania obrazu. Zapewnia to wbudowaną funkcję łączenia krawędzi i umożliwia regulację pasowania obrazu, co znakomicie sprawdza się w przypadku instalacji obejmujących wiele wyświetlaczy. Obsługiwana jest funkcja „obraz obok obrazu” (picture-by-picture) wykorzystująca dwa różne źródła cyfrowe, co przydaje się podczas wideokonferencji. Funkcja redukcji rozmycia wywołanego ruchem obiektu dba o ostrość obrazu, nawet w przypadku dynamicznych fragmentów filmu, a 4-stopniowa korekcja trapezowa umożliwia rzutowanie niemal pod dowolnym kątem. Macierzysta rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli) i tryb Full HD są wspierane przez technologię wyświetlania LCOS, która zapewnia niesamowity, idealnie płynny obraz.

Znakomitość w czystej postaci


Obiektyw projektora umożliwia przesuwanie w pionie i poziomie, co ułatwia instalację. Dzięki płaskiej powierzchni na górze i opcjonalnym stopkom urządzenie obsługuję różne konfiguracje, w tym układanie elementów jeden na drugim.

Wiele możliwości podłączenia


W projektorze dostępne są złącza HDMI i DVI do obsługi sygnału cyfrowego. Z kolei port USB umożliwia szybką i prostą aktualizację oprogramowania sprzętowego i wyświetlanie materiału bezpośrednio z napędów USB. Funkcja Crestron RoomView® zapewnia natychmiastowe ujednolicone zdalne sterowanie i monitorowanie, zaś funkcja sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection) ułatwia wyświetlanie obrazu przez sieć LAN.

Łatwa konserwacja


Model XEED WUX450 zawiera nowe, bardziej wytrzymałe elementy optyczne o wydłużonym czasie eksploatacji. Lampa może pracować nawet 5000 godzin w trybie ECO. Z kolei łatwość dostępu do lampy i filtra powietrza umożliwia konserwację w miejscu instalacji urządzenia. Modułowa konstrukcja upraszcza instalację i serwisowanie.

Najlepsza w tej klasie** energooszczędność


Model XEED WUX450 charakteryzuje się najniższym poborem energii w tej klasie urządzeń, a specjalny przycisk ECO natychmiast uruchamia tryb niskiego poboru energii przez lampę i udostępnia inne funkcje oszczędzania energii.

* Jasność może się zmniejszyć do 5%. Na podstawie rozmiaru pojedynczego obrazu.
** Projektory 3000-6000 lumenów, wielkość panelu 0,8 cala lub mniejsza, modele z pojedynczą lampą. Na podstawie badań firmy Canon Inc według stanu na maj 2013 r.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX450, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

HDMI Port

Port HDMI

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

Crestron

Crestron