Canon XEED WUX400ST

XEED WUX400ST

Pierwszy kompaktowy projektor instalacyjny firmy Canon o rozdzielczości WUXGA i krótkim rzucie z przesunięciem obiektywu w pionie aż o 75% i jasnością 4000 lumenów w połączeniu z wyjątkową wydajnością energetyczną.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość WUXGA
  • Obiektyw firmy Canon z krótkim rzutem
  • 4000 lumenów
  • Kontrast 2000:1
  • Pionowe i poziome przesuwanie obiektywu
  • Obraz obok obrazu i łączenie krawędzi
  • Wejścia HDMI™ i DVI
  • Wyświetlanie prezentacji bez użycia komputera
  • Łatwy dostęp do lampy i filtra
  • Wyjątkowa energooszczędność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED WUX400ST

Obiektyw z krótkim rzutem i funkcją przesuwania


Model XEED WUX400ST jest wyjątkowym, kompaktowym multimedialnym projektorem instalacyjnym o wysokiej rozdzielczości. Wbudowany obiektyw projekcyjny z krótkim rzutem firmy Canon cechuje wyjątkowo szeroki zakres przesuwania w pionie i poziomie. Ten całkowicie nowy obiektyw praktycznie eliminuje zniekształcenia (standardowo na poziomie 0,1%), a jego współczynnik rzutowania wynosi zaledwie 0,557:1. Dzięki temu obraz o przekątnej 100 cali można wyświetlać z odległości zaledwie 1,2 metra — równej mniej więcej jednej trzeciej odległości projekcji konwencjonalnych projektorów. Mimo krótkiej ogniskowej obiektyw wyświetla obrazy o przekątnej od 30 do 300 cali. Dzięki możliwości przesuwania w pionie i poziomie — przy czym w pionie zakres jest wyjątkowo szeroki i wynosi 75% — projektor może znajdować się nad lub pod ekranem i obsługiwać wyświetlanie z przodu lub z tyłu.

Jasny, płynny obraz


Najnowszy system optyczny AISYS firmy Canon jest jeszcze wydajniejszy niż do tej pory. Zapewnia jasność rzędu 4000 lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 2000:1. Obraz jest wyraźny, jasny i pełen żywych kolorów. Charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem kolorów i płynnością, czyli cechami typowymi dla serii XEED.

Zaawansowany system przetwarzania obrazu


Macierzysta rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli) i tryb Full HD są wspierane przez technologię wyświetlania LCOS, która zapewnia niesamowity, idealnie płynny obraz. Oprócz profesjonalnej optyki model XEED WUX400ST wyposażono w nowy mechanizm przetwarzania obrazu, który zawiera funkcje ułatwiające instalację, w tym sprzętowe łączenie krawędzi, wbudowaną funkcję regulacji pasowania obrazu (zapewniającą idealne spasowanie paneli RGB) i wbudowane wzory testowe. Tryb wyświetlania „obraz obok obrazu” (picture-by-picture) obsługuje dwa źródła cyfrowe, co znakomicie sprawdza się w przypadku nowoczesnych wideokonferencji. 4-stopniowa korekcja trapezowa ułatwia wyświetlanie obrazu niemal pod dowolnym kątem i z doskonałą geometrią. Z kolei funkcja redukcji rozmycia wywołanego ruchem obiektu dba o ostrość obrazu w przypadku odtwarzania dynamicznych fragmentów filmu.

Konstrukcja ułatwiająca instalację


Nowa obudowa o płaskiej powierzchni na górze umożliwia też wykorzystanie opcjonalnych stopek i znakomicie sprawdza się w zaawansowanych instalacjach wieloprojektorowych. Konstrukcja ułatwia układanie elementów jeden na drugim oraz kierowanie wyświetlanego obrazu w górę lub w dół.

Wiele możliwości podłączenia


W projektorze dostępne są złącza HDMI i DVI-I do obsługi sygnału cyfrowego. Z kolei port USB umożliwia łatwą aktualizację oprogramowania sprzętowego i wyświetlanie materiału bezpośrednio z napędów USB. Funkcja Crestron RoomView® zapewnia natychmiastowe ujednolicone zdalne sterowanie i monitorowanie, zaś funkcja sieciowej projekcji wielu obrazów NMPJ (Network Multi-Projection) ułatwia wyświetlanie obrazu przez sieć LAN.

Trwały i energooszczędny


Lampa modelu XEED WUX400ST może pracować nawet 5000 godzin w trybie ECO. Specjalny przycisk ECO natychmiast uruchamia tryb niskiego poboru energii przez lampę i inne funkcje oszczędzania energii, co umożliwia energooszczędną obsługę.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX400ST, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Crestron

Crestron