Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

Projektor multimedialny WUX4000 z technologią LCOS, oryginalną rozdzielczością WUXGA, obsługą standardu Full HD i serią wymiennych obiektywów to nowy poziom jakości wśród projektorów instalacyjnych.

Korzyści

  • Oryginalna rozdzielczość WUXGA i obsługa standardu Full HD
  • Technologia LCOS
  • 4000 lumenów
  • Kontrast 1000:1
  • Silnik obiektywu – przesuwanie, zbliżenie i ostrość
  • 3 wymienne obiektywy
  • Zaawansowana regulacja RGB i gamma
  • Wejścia DVI i HDMI
  • Port sieciowy kompatybilny z PJ Link

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się bardziej szczegółowo Canon XEED WUX4000

Rozdzielczość WUXGA i technologia LCOS – wyjątkowe połączenie


Projektor XEED WUX4000 pracujący w rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200 pikseli) wyznacza nowe standardy jakości dla projektorów instalacyjnych. Obrazy z komputera PC lub Macintosh są przedstawiane z zachowaniem wyjątkowej wyrazistości, zaś filmy Full HD odtwarzane są z oddaniem wszystkich szczegółów. Technologia LCOS firmy Canon eliminuje typowe efekty uboczne w projekcji, tworząc oszałamiające obrazy bez niepożądanych efektów „kratownicy” lub „tęczy”.

Wyjątkowa sprawność działania


W projektorze XEED WUX4000 zastosowano system optyczny najnowszej generacji AISYS firmy Canon, o mocy 4000 lumenów. System AISYS optymalizuje wydajność paneli LCOS, co pozwala osiągnąć doskonałe wyniki przy wysokim poziomie światła otoczenia. Wysoki poziom kontrastu na poziomie 1000:1 zachowuje żywe kolory i doskonałe poziomy czerni.

Gama wymiennych obiektywów firmy Canon


WUX4000 to pierwszy model z serii XEED, który oferuje możliwość skorzystania z gamy wysokiej jakości wymiennych obiektywów. W typowych warunkach odpowiedni będzie standardowy obiektyw o zbliżeniu 1,5x. Jednakże w przypadku większych pomieszczeń dostępny jest również obiektyw o długiej ogniskowej, zaś super-szerokokątny obiektyw stałoogniskowy jest idealny dla projekcji tylnej. Niezależnie od wybranego obiektywu użytkownik może cieszyć się jakością, z jakiej znana jest firma Canon - szczegóły obrazu są zachowane bez utraty jasności lub geometrii obrazu.

Przesuwanie obiektywu za pomocą silnika


Model WUX4000 wyposażono w mechanizm elektrycznego, pionowego i poziomego przesuwania obiektywu, co ułatwia instalację. Pionowe przesunięcie może mieścić się w zakresie od +55% do -15% wysokości obrazu, natomiast poziome przesunięcie może zawierać się pomiędzy +/-10% szerokości obrazu.

Elastyczna integracja i bogate możliwości podłączenia


Projektor XEED WUX4000 opracowany pod kątem korzystania z cyfrowych źródeł w wysokiej rozdzielczości, wyposażono w porty DVI-D i HDMI. Dostępne jest 15-stykowe złącze VGA, a także trzy gniazda mini-jack na potrzeby sygnału audio. Porty szeregowy i sieciowy umożliwiają kontrolowanie i monitorowanie, zaś zgodność ze standardem PJLink sprawia, że urządzenie WUX4000 jest idealne w zakresie integracji z systemami audio-wideo.

Łatwa konserwacja


Dzięki trwałej konstrukcji modularnej urządzenie WUX4000 może być bezproblemowo serwisowane. Wysoce wydajna lampa, o czasie eksploatacji równym 3000 godzin (w trybie cichym), umieszczona jest w tylnej części projektora. Filtr powietrza wysuwany jest z boku, bez konieczności przemieszczania projektora. Umożliwiono również łatwy dostęp do kluczowych komponentów optycznych, które mają ograniczony czas eksploatacji, eliminując konieczność przeprowadzania skomplikowanego demontażu. Konserwacja jeszcze nigdy nie była tak szybka i tak łatwa.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED WUX4000, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania