Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Projektor XEED SX6000 wyposażono w technologie LCOS i AISYS oraz regulowane elektrycznie obiektywy. W efekcie otrzymujemy jasność kolorów na poziomie 6000 lumenów i rozdzielczość SXGA+, idealnie sprawdzającą się w przypadku standardowych proporcji obrazu.

Korzyści

  • Oryginalna rozdzielczość SXGA+
  • Technologia LCOS
  • Jasność kolorów na poziomie 6000 lumenów
  • Kontrast 1000:1
  • Regulowane elektrycznie powiększenie, ustawienie ostrości i przesunięcie obiektywu
  • Cztery wymienne obiektywy
  • Zaawansowana regulacja RGB i gamma
  • Wejścia DVI i HDMI™
  • Port sieciowy kompatybilny z PJ Link™
  • Instalacja dookólna 360°

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się bardziej szczegółowo Canon XEED SX6000

Jasna, wyraźna projekcja


XEED SX6000 to najjaśniejszy projektor instalacyjny LCOS firmy Canon. Dzięki wysokiej rozdzielczości SXGA+ (1400 x 1050) i jasności na poziomie 6000 lumenów sprawdza się on idealnie w miejscach, w których jasność ma znaczenie, takich jak środowiska wieloekranowe, duże pomieszczenia i sale konferencyjne.

Doskonała jakość obrazu


Panel LCOS (0,7 cala) i system optyczny AISYS firmy Canon sprawiają, że publiczność widzi tylko doskonałe, płynne obrazy — nawet w trudnych warunkach, takich jak hotelowe pomieszczenia konferencyjne czy duże sale wykładowe.

Projekcja obrazu o proporcjach 4:3 oraz wysoki współczynnik przysłony zapewniają jedwabiście gładki obraz, dzięki któremu ten model jest idealny dla zawodowych fotografów chcących zaprezentować subtelne odcienie swoich prac. Współczynnik kontrastu 1000:1 gwarantuje głębię czerni i żywe kolory.

Niezrównana jakość obiektywów firmy Canon


Projektory instalacyjne wymagają bardzo precyzyjnych obiektywów, a XEED SX6000 zapewnia jednocześnie jakość i elastyczność. Technologia obiektywów firmy Canon to gwarancja najwyższej rozdzielczości obrazu i maksymalnej jasności.

Zaawansowana funkcja dokładności do ½ piksela pozwala prezentować obrazy w najlepszym świetle — to kluczowe dla instalacji wieloprojektorowych, takich jak 3D, zestawy pionowe, systemy połączone i kopuły.

Wybór optymalnego obiektywu


Cztery wymienne obiektywy o wysokim stopniu dokładności, w tym obiektyw ze standardowym powiększeniem 1,5x, obiektyw szerokokątny, obiektyw z możliwością dużego (1,7x) i bardzo dużego (1,95) powiększenia, umożliwiają prezentowanie twórczości nawet w największych obiektach.

Kontrola nad obrazami


XEED SX6000 ma całą gamę inteligentnych funkcji, które ułatwiają wierne i dokładne prezentowanie obrazów. Indywidualne sterowanie kanałami RGB oraz precyzyjna, 6-kierunkowa regulacja kolorów i gamma ułatwiają uzyskanie wyjątkowego odwzorowania kolorów, bliskiego profesjonalnie skalibrowanym urządzeniom.

Elastyczna łączność i obsługa


XEED SX6000 ma szeroki wachlarz opcji połączeń odpowiednich dla środowisk firmowych, edukacyjnych i wystawienniczych. Złącza DVI i HDMI™ umożliwiają projekcję cyfrowych obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości, a porty sieci i RS232C pozwalają łatwo nawiązywać połączenia z systemem sterowania w pomieszczeniu i siecią LAN. Obsługiwany jest także standard PJLink™, który umożliwia sterowanie i monitorowanie przez protokół IP. Zalety te, w połączeniu z instalacją dookólną 360°, stanowią o doskonałej wszechstronności urządzenia XEED SX6000.

Niższe koszty, redukcja emisji


Dzięki zużyciu energii poniżej 0,08 W na jednostkę luminescencji XEED SX6000 należy do najoszczędniejszych urządzeń na rynku.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED SX6000, jego cechach i możliwościach.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

HD Ready

Zgodność ze standardem HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem SX6000

Pobieranie (pdf)