Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Ciesz się jakością obrazu kolejnej generacji i elastycznością pracy dzięki najmniejszemu* projektorowi instalacyjnemu o rozdzielczości macierzystej 4K (4096 × 2400), który waży zaledwie 18 kg. 5000 lumenów, panele 4K LCOS, obiektyw 4K firmy Canon – wyposażenie zapewniające rezultaty, które zapierają dech w piersiach.

XEED 4K501ST

Korzyści

 • Kompaktowy, lekki projektor instalacyjny o macierzystej rozdzielczości 4K (4096 × 2400)
 • System optyczny AISYS i 3 panele 4K LCOS zapewniają płynny, wyraźny obraz
 • Szerokokątny, szklany obiektyw zmiennoogniskowy 4K i jasność na poziomie 5000 lumenów gwarantują jasny obraz w całym zakresie ogniskowych
 • Macierzysty współczynnik kontrastu 3000:1 – intensywne, wiernie odwzorowane kolory, w tym czerń
 • Elastyczny obiektyw projekcyjny firmy Canon z 1,3-krotnym zoomem i elektrycznie regulowanym przesunięciem obiektywu w poziomie i w pionie
 • Korekcja zniekształceń trapezowych w czterech rogach i funkcja łączenia krawędzi w rozdzielczości HD – duże możliwości instalacyjne
 • Wejścia DVI i HDMI 2.0 zapewniają zgodność z cyfrowymi źródłami wideo i źródłami komputerowymi
 • Opóźnienie rzędu 1 klatki i nowy system stabilizacji zapewniają optymalną wydajność podczas odtwarzania filmów w rozdzielczości 4K
 • Technologia projekcji na zakrzywionych powierzchniach zapewnia ostrość na brzegach obrazu i znakomitą głębię ostrości
 • Wytrzymała, łatwa w utrzymaniu konstrukcja gwarantuje niski całkowity koszt eksploatacji

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon XEED 4K501ST

Macierzysta rozdzielczość 4K zapewnia zachwycający obraz


Model XEED 4K501ST ma rozdzielczość macierzystą 4K (4096 × 2400), a dzięki kompaktowej obudowie jest najmniejszym* projektorem instalacyjnym na rynku. Rozdzielczość 4K umożliwia wyświetlanie zadziwiająco ostrego i szczegółowego tekstu, wyraźniejszej grafiki i zapierającego dech w piersi obrazu podczas korzystania z komputera i innych źródeł wideo.

Kompaktowa, zaawansowana i precyzyjna technologia optyczna


System optyczny AISYS i 3 refleksyjne panele 4K LCOS w projektorze 4K500ST są niezwykle kompaktowe, a jednocześnie charakteryzują się wiodącymi w branży parametrami pracy. Technologia AISYS poprawia odwzorowanie kolorów i kontrast i maksymalizuje jasność. Podwójne przetworniki obrazu zapewniają płynne rezultaty o wysokiej jakości, odzwierciedlając obraz zgodnie z zamysłem autora. Kompaktowe rozmiary projektora znacznie ułatwiają instalację w miejscach, w których rozmiar i waga mogą stanowić problem.

Nowy obiektyw zapewnia jasny, wyraźny obraz


Projektor 4K501ST ma nowy, szklany obiektyw o rozdzielczości 4K z 1,3-krotnym zoomem. Rozwiązanie bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy Canon w zakresie wysokiej jakości wykonania obiektywów. W połączeniu z jasnością na poziomie 5000 lumenów oraz stałą przysłoną f/2,6 projektor 4K501ST zapewnia niezmienną jasność w całym zakresie ogniskowych. Maksymalny macierzysty współczynnik kontrastu 3000:1 zapewnia jakość obrazu zbliżoną do oryginału. Kolory są wiernie odwzorowane, a czerń – intensywniejsza. Dzięki temu komfort oglądania obrazu jest jeszcze większy.

Niebywała elastyczność i wygoda


Projektor XEED 4K501ST został skonstruowany tak, by zapewniać doskonałe rezultaty pod niemal dowolnym kątem. Elektryczne przesuwanie obiektywu w zakresie +/-60% upraszcza regulację pozycji obrazu bez potrzeby odchylania lub przesuwania projektora. Czteropunktowa korekcja trapezowa zapewnia idealne odwzorowanie geometryczne obrazu. Technologia łączenia krawędzi w wysokiej rozdzielczości umożliwia odtwarzanie pięknych, połączonych obrazów z projektorów 4K501ST i stosowanie funkcji korygujących na poziomie poszczególnych pikseli. 5-punktowa regulacja umożliwia dostosowanie pikseli RGB z dokładnością do 0,1 piksela, co gwarantuje lepsze odwzorowanie obrazu na zakrzywionych i kopułowych ekranach. Rozszerzone funkcje w profesjonalnym menu obejmują także tryb wielu wejść, optymalizator DVI, szczegółowe informacje odnośnie sygnału wejściowego, łączny czas działania oraz opcję zmiany bitu stopu z 1 na 2 w celu uzyskania zgodności z szerszą gamą urządzeń do komunikacji szeregowej.

Uniwersalność w akcji


Dzięki czterem wejściom DVI-D i dwóm wejściom HDMI 2.0 podłączenie projektora 4K501ST do wielu źródeł 4K – w tym źródeł cyfrowych wideo i komputerów – jest niezwykle proste. Zastosowanie standardu HDMI 2.0 umożliwia projekcję materiałów 4K za pomocą jednego kabla HDMI. Filmy 4K odtwarzane są z niskim poziomem rozmycia ruchu. W przypadku zastosowań związanych z symulacjami bardzo przydatny okaże się błyskawiczny czas reakcji – z opóźnieniem zaledwie 16,6 ms. Technologia projekcji na zakrzywionych powierzchniach umożliwia kontrolowanie ostrości na brzegach obrazu (funkcja uzupełniająca regulację ogólnej ostrości projektora), co zapewnia wierne odwzorowanie obrazu nawet w przypadku powierzchni w kształcie kopuły.

Łatwa konserwacja, niskie koszty eksploatacji


Projektor 4K501ST charakteryzuje się kompaktową, wytrzymałą konstrukcją, bezproblemową eksploatacją i niskimi kosztami użytkowania. Wymiana lampy i filtra powietrza jest prosta i nie wymaga demontażu projektora. Wiodące w tej klasie zużycie energii** na poziomie zaledwie 475 W w trybie Eco oraz 0,4 W w trybie gotowości minimalizuje koszty użytkowania. Naciśnięcie specjalnego przycisku Eco pozwala zoptymalizować wszystkie parametry projektora i korzystać z zalet najniższego zużycia energii.

* Według danych w momencie publikacji.
** W porównaniu z projektorami o porównywalnej jasności.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon XEED 4K501ST, jego cechach i możliwościach.

4K DVC icon

Rozdzielczość 4K

For powerful brightness and a high contrast ratio

Bardzo duża jasność i wysoki współczynnik kontrastu

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
 • Projektor multimedialny 4K501ST
 • Pilot zdalnego sterowania (RS-RC05)
 • 2 baterie AA
 • Kabel zasilania z sieci
 • Opakowanie z kodem EAN
 • Karta gwarancyjna (E)
 • Instrukcja obsługi (CD-ROM)
 • Ważna informacja