Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

Model LX-MU800Z jest pierwszym projektorem DLP firmy Canon z laserowym źródłem światła. Jasność na poziomie 8000 lumenów i zaawansowane opcje regulacji obrazu sprawiają, że urządzenie jest gotowe na każde wyzwanie i doskonale sprawdzi się w przypadku zawsze włączonego systemu informacji elektronicznej (digital signage).

LX-MU800Z

Korzyści

 • Jasny, intensywny obraz DLP (8000 lumenów)
 • Doskonałe rozwiązanie do systemów informacji elektronicznej: zaawansowane narzędzia do regulacji obrazu, całodobowa eksploatacja i pionowy układ pracy
 • Koniec kosztownych wymian lampy: technologia diody laserowej – 20 000 godz. pracy
 • Macierzysta rozdzielczość WUXGA (1920 × 1200) i format obrazu 16:10, elektryczna regulacja zoomu, ostrości i przesuwania obrazu
 • Dynamiczne kolory i intensywna czerń dzięki stosunkowi dynamicznego kontrastu na poziomie 10 500:1 (macierzysty: 1050:1)
 • Doskonałe rozwiązanie do wielu zastosowań, od klas lekcyjnych, biur i sal posiedzeń po punkty sprzedaży detalicznej i muzea
 • Obsługa pełnego, 360-stopniowego mapowania projekcji, wyświetlanie obrazu na zakrzywionych powierzchniach, 4-punktowa korekcja trapezowa i regulacja geometrii
 • Rzutowanie obrazu o przekątnej 500 cali z odległości ponad 90 m dzięki długozakresowemu obiektywowi zmiennoogniskowemu
 • Do wyboru 8 wymiennych obiektywów do uniwersalnej pracy*
 • Duża liczba złączy, w tym 3G-SDI do obsługi obrazu HD
 • 3-letnia gwarancja z usługą wypożyczenia w następnym dniu**

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LX-MU800Z

Nowe, zdumiewające źródło światła


Pierwszy projektor firmy Canon z półprzewodnikowym źródłem światła, czyli model LX-MU800Z, generuje bardzo jasny obraz (8000 lumenów) o maks. rozdzielczości 1920×1200 (WUXGA). Urządzenia wykorzystujące technologię źródła światła opartą na diodach laserowych i fosforze firmy Canon charakteryzują się większą trwałością niż tradycyjne projektory lampowe, gdyż mogą pracować przez 20 000 godz., czyli przez 7 lat w przypadku codziennej 8-godzinnej eksploatacji. Półprzewodnikowe, chłodzone cieczą źródło światła umożliwia codzienną, całodzienną pracę urządzenia Canon LX-MU800Z, a koszty jego pracy stanowią 10% kosztów ponoszonych w przypadku tradycyjnych projektorów z lampami rtęciowymi.

Wyjątkowa kontrola w przypadku zastosowań obejmujących systemy informacji elektronicznej


Kontrola, uniwersalność i moc w zasięgu ręki. Projektor Canon LX-MU800Z doskonale nadaje się do obsługi systemów informacji elektronicznej (digital signage). Wszystko dzięki obsłudze pełnego, 360-stopniowego mapowania projekcji, funkcji wyświetlania obrazu na zakrzywionych powierzchniach, zaawansowanej regulacji geometrii, 4-punktowej korekcji trapezowej, 25-stopniowemu obracaniu obrazu bez jego przycinania i 50-procentowemu mechanicznemu przesunięciu obrazu. Wyjątkowe narzędzia łączenia krawędzi obrazu opracowane przez firmę Canon umożliwiają szybkie i łatwe scalanie sąsiadujących ze sobą obrazów z wielu projektorów. Ponadto projektor można zamontować w układzie pionowym (wymagany jest odpowiedni uchwyt).

8 wymiennych obiektywów


Użytkownicy mogą skorzystać z 8 wymiennych obiektywów bagnetowych*, od bardzo szerokokątnych obiektywów zmiennoogniskowych o krótkim rzucie (0,62–10,4 m) po długozakresowe obiektywy zmiennoogniskowe (do 91 m), opracowanych z myślą o niemal wszystkich zastosowaniach. W każdym przypadku można rzutować obraz o przekątnej od 40 do 500 cali. Zmiana obiektywów jest bezpieczna i prosta: wbudowane oprogramowanie projektora LX-MU800Z obejmuje 8 pozycji pamięci z zaprogramowanymi ustawieniami obiektywów, a funkcja zabezpieczania obiektywu odcina źródło światła w przypadku odłączenia obiektywu.

Zachwycający obraz


Projektor Canon LX-MU800Z łączy w sobie jednoukładową technologię DLP i silne laserowe źródło światła. Wykorzystuje 4-segmentowe, 3-kolorowe koło kolorów w celu zapewnienia znakomitego obrazu i znacznego zmniejszenia „efektu tęczy”. Z kolei funkcja dynamicznego kontrastu gwarantuje intensywniejszą czerń, a tym samym bardziej realistyczne doznania. Szeroka (91,9%) przestrzeń kolorów sRGB zapewnia dynamiczną paletę kolorów, a ustawienia jasności można zmieniać z dokładnością do 1%, w zakresie od 20 do 100%. Umożliwia to precyzyjną regulację pod kątem światła otoczenia i w przypadku łączenia krawędzi obrazu.

Więcej opcji podłączania i skuteczniejsza obsługa


Projektor Canon LX-MU800Z może wyświetlać obraz z wielu źródeł. Jest wyposażony w bezpośrednie złącza HDMI 1.4a, 15-stykowe D-sub, DVI-D, komponentowe 5BNC oraz złącza do obsługi zaawansowanego standardu wideo 3Gb/s 3G-SDI i HDBaseT do przesyłania nieskompresowanego obrazu przez sieć Ethernet – doskonałe rozwiązanie do dynamicznego, stabilnego mapowania projekcji. Model LX-MU800Z ma także porty wyjściowe: 15-stykowy D-sub i 3G-SDI. Z kolei systemy sterowania mogą wykorzystywać port szeregowy RS-232C, złącza HDBaseT i LAN oraz funkcje sterowania siecią.

3-letnia gwarancja typu „następny dzień”


Dzięki dużej trwałości źródła światła i brakowi filtrów do wymiany model LX-MU800Z nie wymaga skomplikowanych prac konserwacyjnych. Bezpłatna, 3-letnia rozszerzona gwarancja z usługą wypożyczenia firmy Canon umożliwia wypożyczenie projektora w następnym dniu** na czas serwisowania zakupionego urządzenia. Dzięki temu czas przestoju jest ograniczony do minimum.

* Stosunek projekcji musi być podany na obiektywie projekcyjnym.
** „Następny dzień” oznacza, że wynajęty produkt zostanie dostarczony w dniu następującym po dniu zgłoszenia naprawy, jeśli to możliwe. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane w godzinach popołudniowych, w weekend lub w święto, wynajęty produkt zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Ta usługa wynajmu podlega pełnym warunkom i jest dostępna wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LX-MU800Z, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Obsługa wideo HD, dźwięku i sterowania

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Crestron

Crestron

3 Yr Extended warranty

Rozszerzona 3-letnia gwarancja