Canon LX-MU700

LX-MU700

Omawiany projektor instalacyjny WUXGA z dwiema lampami zapewnia jasność na poziomie 7500 lumenów, umożliwia korzystanie z 7 wymiennych obiektywów i oferuje niebywałe połączenie elastyczności, niezawodności i jasnych, szczegółowych obrazów.

LX-MU700

Korzyści

  • Projektor instalacyjny DLP™ z dwiema lampami o wysokiej jasności
  • Rozdzielczość macierzysta WUXGA (1920 × 1200) w formacie 16:10
  • Jasność na poziomie 7500 lumenów gwarantuje czytelny obraz
  • Kontrast 2100:1 – nasycona, intensywna czerń
  • Łatwa optymalizacja jasności i kontrastu dzięki dwóm 6-kolorowym kołom
  • Niebywała wszechstronność dzięki 7 wymiennym obiektywom
  • Szybkie dostosowanie do różnych zadań dzięki funkcji przesuwania obiektywu za pomocą silnika z pamięcią ustawienia obiektywu
  • Obsługa sygnału z szerokiej gamy źródeł, w tym HDBaseT z poleceniami LAN
  • Zachowuje geometrię obrazu dzięki pionowej i poziomej korekcji zniekształcenia trapezowego (w zakresie +/-40°)
  • Prosty i ekonomiczny w utrzymaniu dzięki 6000 godzin pracy lampy

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LX-MU700

Jasność i niezawodność


Aby korzystać z jasnego, wyraźnego i szerokiego obrazu w różnych warunkach instalacyjnych, wybierz projektor LX-MU700. Jego podwójne lampy zapewniają niebywałą jasność 7500 lumenów, nawet w dużych pomieszczeniach i przestronnych miejscach z intensywnym oświetleniem, a ponadto gwarantują większą niezawodność. Prezentacja, wykład, pokaz – można je prowadzić nawet w przypadku awarii jednej z lamp, więc widownia nie będzie rozczarowana.

Wyraźny, przekonujący obraz


Rozdzielczość macierzysta WUXGA (1920 × 1200) gwarantuje ostrzejszy obraz i płynniejszą grafikę. W przeciwieństwie do projektorów LCD panel DLP projektora LX-MU700 zapewnia stałą wysoką jakość obrazu w całym cyklu eksploatacji – jakość projekcji nie pogarsza się z czasem. Współczynnik kontrastu 2100:1 zapewnia wiernie odwzorowane kolory i intensywną czerń, poprawiając wrażenia z oglądania. Aby zapewnić najlepsze rezultaty w każdym zadaniu i otoczeniu, regulacja za pomocą dwóch 6-kolorowych kół umożliwia łatwą optymalizację obrazu pod kątem jasności lub kontrastu.

Wiele obiektywów do wyboru


7 wymiennych obiektywów o wysokiej jakości firmy Canon – od krótkozakresowych obiektywów stałoogniskowych po bardzo długozakresowe obiektywy zmiennoogniskowe – ułatwia wybranie idealnego rozwiązania pod kątem odległości rzutowania i otoczenia. Używając jednego lub kilku obiektywów, szybko docenisz funkcję pamięci obiektywu, która natychmiast przywraca preferowane przesunięcie oraz ustawienie ostrości i zoomu. To rozwiązanie pozwala oszczędzać czas, jeśli projektor ma wiele zastosowań w jednym pomieszczeniu, np. w sali wykładowej, w której liczba widzów jest zmienna.

Zróżnicowane opcje podłączania


Projektor LX-MU700 umożliwia pełne wykorzystanie nowoczesnych, innowacyjnych źródeł materiału cyfrowego o wysokiej jakości. Port HDBaseT umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości HD, dźwięku i sygnałów sterowania za pomocą jednego kabla LAN na odległość nawet 100 m, co dodatkowo zwiększa elastyczność instalacji systemu. Dodatkowe porty HDMI i DVI oraz port wyświetlacza i 5 złączy BNC zapewniają zgodność z szeroką gamą źródeł cyfrowego materiału wideo i źródeł komputerowych.

Wspaniałe wyniki bez wysiłku


Wystarczy włączyć projektor, a funkcja wyzwalania wyjścia ekranu automatycznie opuści ekran i dostosuje jego położenie pod kątem wyświetlanego materiału, ułatwiając zachowanie optymalnej jakości obrazu. Konfiguracja i obsługa jest jeszcze prostsza dzięki korekcji zniekształceń trapezowych w pionie (+/-40°), która zapewnia dokładną geometrię obrazu pod niemal każdym kątem.

Łatwa, niedroga konserwacja i utrzymanie


Projektor LX-MU700 został zaprojektowany z myślą o bezproblemowej eksploatacji. Jego lampy i filtry można łatwo wymieniać bez usuwania projektora z miejsca instalacji, dzięki czemu przestoje w pracy są ograniczone do absolutnego minimum. Dzięki 6000 godzin pracy lampy i głośności na poziomie 35 dBA w trybie oszczędnym (pojedyncza lampa), projektor LX-MU700 jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem w zakresie eksploatacji urządzenia.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LX-MU700, jego cechach i możliwościach.

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Obsługa wideo HD, dźwięku i sterowania

DLP

DLP