Canon LX-MU500

LX-MU500

Jasność na poziomie 5000 lumenów i kontrast 2500:1 – ten częściowo instalacyjny projektor WUXGA jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na jasnym obrazie o wysokiej jakości w przystępnym cenowo i uniwersalnym urządzeniu.

LX-MU500

Korzyści

 • Częściowo instalacyjny projektor o wysokiej jasności i doskonałym stosunku ceny do możliwości
 • Rozdzielczość macierzysta WUXGA (1920 × 1200 pikseli) i zgodność z formatem obrazu 16:10.
 • Technologia DLP™ zapewnia duży kontrast i żywe kolory.
 • 5000 lumenów – jasny, wyraźny obraz pomimo kompaktowych rozmiarów projektora.
 • Współczynnik kontrastu 2500:1 – intensywne kolory i wiernie odwzorowana czerń.
 • 2 wejścia HDMI (zgodność z MHL) i port RJ-45 – maksymalna elastyczność pracy.
 • Obiektyw z ręcznym, 1,6-krotnym zoomem umieszczono w centralnej części projektora, aby ułatwić pozycjonowanie urządzenia podczas instalacji.
 • Korekcja zniekształceń trapezowych w czterech rogach (+/-30°) pozwala z łatwością zachować geometrię obrazu.
 • 6-osiowa regulacja kolorów zapewnia zachwycające efekty w przypadku różnych typów obrazu.
 • Nawet 2500 godzin pracy lampy i rozszerzona, 3-letnia gwarancja na lampy.
 • Głośnik o mocy 10 W z wyjściem audio sprawia, że może to być kompleksowe rozwiązanie do obsługi materiałów audiowizualnych.

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LX-MU500

Żywe, wiernie odwzorowane obrazy


Rozdzielczość macierzysta WUXGA (1920 × 1200) projektora LX-MU500 zapewnia bardziej wyrazisty obraz, płynniejszą grafikę oraz łatwiejszy do odczytania tekst. Rozdzielczość WUXGA doskonale nadaje się do obsługi źródeł komputerowych i wideo, a zwłaszcza nowoczesnych, szerokoekranowych laptopów. Panel DLP maksymalizuje jasność i odwzorowanie szczegółów, a jednocześnie minimalizuje zakłócenia, np. „efekt kratownicy”, typowe dla tradycyjnych projektorów LCD.

Jaskrawe kolory, wiernie odwzorowane szczegóły


Oferujący niebywałą jak na tak niewielki projektor jasność na poziomie 5000 lumenów model LX-MU500 zapewnia znacznie jaśniejszy obraz w pomieszczeniach o średnich rozmiarach, np. w salach wykładowych, konferencyjnych i przeznaczonych na spotkania zarządu. Kontrast 2500:1 gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i większą intensywność czerni, zapewniając doskonałe wrażenia podczas oglądania. Z kolei nowy algorytm Brilliant Colour™ poprawia dokładność odwzorowania materiału źródłowego.

Wiele możliwości podłączenia


Projektor LX-MU500 ma 2 złącza HDMI oraz złącza HDBaseT i RJ-45. Dzięki temu jest zgodny z szeroką gamą źródeł cyfrowego materiału wideo, komputerów i urządzeń przenośnych. Port HDBaseT umożliwia przesyłanie wideo HD, dźwięku i sygnałów sterowania¹ za pomocą jednego kabla LAN na odległość nawet 100 m, co dodatkowo zwiększa wygodę i elastyczność konfiguracji i instalacji systemu. Jedno z dwóch wejść HDMI w projektorze jest zgodne z technologią MHL, dzięki czemu tablety lub smartfony z obsługą MHL można podłączać do projektora za pomocą dostępnych w sprzedaży kabli MHL.

Wspaniałe wyniki bez wysiłku


Dzięki centralnie umieszczonemu obiektywowi z ręcznym, 1,6-krotnym zoomem i korekcji zniekształceń trapezowych w czterech rogach projektor LX-MU500 jest niezwykle łatwy w konfiguracji. Niezależna regulacja w rogach obrazu (poza standardową regulacją w pionie i w poziomie (+/-30%)) sprawia, że użytkownik może z łatwością uzyskać doskonały obraz o dokładnej geometrii – nawet w przypadku uniesienia przedniej części obiektywu lub pracy poza standardową osią. 6-osiowa regulacja kolorów, 5 trybów obrazu i 2 tryby definiowane przez użytkownika sprawią, że widownia będzie oglądać materiał multimedialny w postaci zgodnej z zamysłem autora.

Zwarta konstrukcja i łatwa, ekonomiczna eksploatacja


Projektor LX-MU500 jest objęty 3-letnią gwarancją na lampy, która zapewnia nawet 3 wymiany lamp w przypadku ich awarii². Aby zapewnić użytkownikom spokój ducha, w mało prawdopodobnym przypadku awarii projektora rozszerzona gwarancja z opcją wynajmu umożliwia wymianę urządzenia już w następnym dniu (na czas naprawy projektora). Lampy projektora LX-MU500 można łatwo wymieniać bez demontażu projektora. Czas ich pracy wynosi nawet 2500 godzin. Głośnik o mocy 10 W z wyjściem audio oznacza, że projektor LX-MU500 nadaje się do zastosowań dźwiękowych i wizualnych.

¹ W trybie gotowości polecenie włączenia zasilania przez złącze HDBaseT nie jest obsługiwane.
² Wymagana jest rejestracja produktu.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LX-MU500, jego cechach i możliwościach.

Full HD video reproduced in perfect detail

Idealne odwzorowanie szczegółów filmów Full HD

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Obsługa wideo HD, dźwięku i sterowania¹

MHL

Bezpośrednie wejście z urządzeń MHL

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Crestron

Crestron