Canon LV-WX300UST

LV-WX300UST

Kompaktowy, przenośny i łatwy w konfiguracji projektor LV-WX300UST o wyjątkowo krótkim rzutowaniu zapewnia rozdzielczość natywną WXGA i jest doskonały do wyświetlania jasnych, wyraźnych, panoramicznych obrazów w niewielkich pomieszczeniach konferencyjnych i szkolnych.

Korzyści

  • Kompaktowy i przenośny projektor o wyjątkowo krótkim rzutowaniu i wadze zaledwie 5 kg
  • Bezproblemowe wyświetlanie jasnego, wyraźnego obrazu o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 445 mm
  • Panel DLP o rozdzielczości natywnej WXGA (1280 × 800 pikseli) i formacie obrazu 16:10
  • Jasność 3000 lumenów i współczynnik kontrastu 7500:1 zapewniają żywe barwy
  • Korekcja trapezowa w pionie +/-40°
  • Maksymalnie 8000 godzin żywotności lampy i zaledwie 29 dBA w trybie Eco
  • 6-osiowa regulacja kolorów z zaawansowaną funkcją regulacji kolorów ekranu
  • 2 porty HDMI i port sieciowy RJ-45
  • 2 wbudowane głośniki o mocy 10 W

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-WX300UST

Kompaktowy i przenośny projektor o wyjątkowo krótkim rzutowaniu


Projektor LV-WX300UST o wyjątkowo krótkim rzutowaniu umożliwia rzutowanie dużego ekranu nawet w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Wyświetla wyraźny i jasny, 100-calowy obraz z odległości projekcji wynoszącej zaledwie 44,5 cm. Montaż ścienny zapobiega oślepianiu prelegenta, minimalizuje obszar, który może zostać zakryty przez ciało prelegenta, oraz eliminuje cienie na ekranie. Ponadto dzięki niewielkim wymiarom zewnętrznym (287 × 122,6 × 374,5 mm) i wadze zaledwie 5 kg jest łatwy do przenoszenia. Dzięki temu jest doskonały dla firm i instytucji edukacyjnych, które muszą używać projektora w wielu małych pomieszczeniach konferencyjnych lub szkolnych w siedzibie firmy lub na terenie kampusu.

Wyjątkowo żywy obraz


Projektor LV-WX300UST zapewnia jasne, wyraźne i wiernie odwzorowane obrazy dzięki technologii DLP o rozdzielczości natywnej WXGA (1280 × 800 pikseli), jasności 3000 lumenów i współczynnikowi kontrastu 7500:1. Kolory są wyraziste i wiernie odwzorowane, a czerń jest intensywna. Tekst jest łatwiejszy do odczytania, grafika jest wyraźna, a obraz jest pozbawiony efektu kratownicy, który występuje w tradycyjnych projektorach LCD. Dodatkową zaletą jest obsługa format obrazu 16:10, dzięki czemu jest to model doskonale współpracujący z nowoczesnymi laptopami szerokoekranowymi.

Łatwa instalacja


Korekcja trapezowa w pionie (+/- -40 stopni) pozwala zachować doskonałą geometrię obrazu nawet w ciasnych pomieszczeniach. Zaawansowana 6-osiowa regulacja kolorów i regulacja koloru ekranu umożliwiają wyraźną projekcję obrazu na powierzchni dowolnego koloru w przypadku braku dostępu do białego ekranu projekcyjnego.

Wszechstronne opcje podłączenia


Szeroki wybór złączy modelu LV-WX300UST umożliwia wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z całej gamy źródeł. Są wśród nich dwa porty HDMI™, które pozwalają wyświetlać jasny i ostry obraz z całej gamy cyfrowych źródeł wideo i komputerów. Wbudowany port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie oraz obsługuje standard Crestron Connected™. Dwa wbudowane głośniki 10 W pozwalają wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk.

Ekonomiczna i łatwa konserwacja


Model LV-WX300UST umożliwia ekonomiczną eksploatację dzięki lampie o żywotności 5000 godzin (nawet 8000 godzin w energooszczędnym trybie Eco). Ponadto tryb Eco ogranicza zużycie energii do zaledwie 270 W i hałas wentylatora do 29 dBA, co pozwala pracować w cichszych warunkach. Konserwacja jest prosta dzięki szybkiej i łatwej wymianie lampy.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-WX300UST, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania