Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Ten kompaktowy projektor o krótkim rzucie wyświetla żywy obraz w klasycznym formacie 4:3. Współczynnik projekcji 0,61:1, rozdzielczość macierzysta XGA i złącze HDMI – to doskonały wybór dla nabywców, którzy cenią swobodę przenoszenia i łatwość instalacji.

Korzyści

  • Klasyczna rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli) zapewnia precyzyjny obraz
  • Jasność 3000 lumenów i współczynnik kontrastu 2300:1 zapewniają żywe barwy
  • Współczynnik projekcji 0,61:1 — duży obraz z niewielkiej odległości
  • Wysokiej jakości obiektyw projekcyjny z ogniskową 1,0x i krótkim rzutem
  • Kompaktowy i lekki: tylko 2,8 kg
  • Korekcja trapezowa w pionie -18° / +12°
  • Trwałość lampy 4000 godz. (6000 godz. w trybie Eco)
  • Port HDMI™ i 2 porty VGA
  • Port sieciowy RJ-45 do obsługi zdalnego sterowania i monitorowania
  • Wbudowany głośnik 10 W

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-X300ST

Jasny, wyraźny i wiernie odwzorowany obraz


Model LV-X300ST będzie doskonałym wyborem dla klientów, którzy poszukują jasnego projektora o wysokiej jakości i krótkim rzucie w niskiej cenie. Klasyczny format 4:3 i rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli), jasność 3000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 2300:1, a także zastosowana w projektorze technologia zapewniają ostry i precyzyjny obraz. Współczynnik projekcji 0,61:1 zapewnia znacznie krótszą odległość projekcji niż w konwencjonalnych projektorach, co doskonale sprawdza się w małych salach konferencyjnych i szkolnych.

Wygodne przenoszenie


Model LV-X300ST waży zaledwie 2,8 kg i jest wystarczająco lekki, aby można go było swobodnie przenosić. To doskonały wybór dla firm i instytucji edukacyjnych, w których może być konieczne wyświetlanie obrazu w wielu salach na terenie kampusu lub siedziby firmy — także w małych pomieszczeniach.

Łatwa instalacja


Korekcja trapezowa w pionie (-18/+12 stopni) pozwala zachować doskonałą geometrię obrazu nawet w ciasnych pomieszczeniach. Funkcja korekcji koloru ekranu stanowi dodatkową pomoc w uzyskiwaniu doskonałych rezultatów przy braku dostępu do ekranu. Rekompensuje zabarwienie obrazu występujące, gdy jest on wyświetlany na kolorowych ścianach. Można zatem oglądać wyraźne obrazy w naturalnych kolorach nawet przy braku dostępu do ekranu.

Redukcja kosztów — nie jakości


Całkowite koszty eksploatacyjne modelu LV-X300ST są niskie dzięki zastosowaniu lampy o trwałości do 4000 godzin, którą można przedłużyć do 6000 godzin, korzystając z energooszczędnego trybu Eco. Ponadto tryb Eco umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii do zaledwie 270 W. Projektor zużywa mniej niż 1 W w trybie gotowości (z wyłączoną funkcją LAN). Tryb Eco umożliwia także stworzenie cichego środowiska bez rozpraszających dźwięków poprzez ograniczenie głośności wentylatora do 29 dBA. Co najlepsze, nie ma filtrów powietrza, które wymagałyby czyszczenia lub wymiany.

Wszechstronne opcje podłączenia


Szeroki wybór złącz w modelu LV-X300ST umożliwia bezproblemowe wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z całej gamy źródeł. Port HDMI™ umożliwia wyświetlanie jasnego oraz wyraźnego obrazu z dostępnych powszechnie źródeł sygnału cyfrowego, w tym odtwarzaczy płyt Blu-ray i laptopów. Dwa porty VGA umożliwiają podłączanie starszych komputerów. Model LV-X300ST może być zdalnie monitorowany oraz kontrolowany za pośrednictwem portu RJ-45 i jest zgodny ze standardem „Crestron Connected™”. Wbudowany głośnik 10 W pozwala wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-X300ST, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania