Canon LV-X300

LV-X300

Canon LV-X300 umożliwia wyświetlanie jasnego, szczegółowego obrazu w klasycznym formacie 4:3. Niezawodny, niewielki oraz cichy projektor o rozdzielczości XGA, wyposażony w złącze HDMI.

Korzyści

  • Klasyczna rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli) zapewnia precyzyjny i dokładny obraz.
  • Jasność na poziomie 3000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 2300:1 zapewniają jasne i żywe obrazy
  • Obiektyw o współczynniku zbliżenia 1,1x umożliwia elastyczne dostosowywanie projektora
  • Kompaktowy i lekki: tylko 2,5 kg
  • Korekcja trapezowa w pionie
  • Trwałość lampy 5000 godz. (6000 godz. w trybie Eco)
  • Port HDMI™ i 2 porty VGA
  • Port sieciowy RJ-45 do obsługi zdalnego sterowania i monitorowania
  • Wbudowany głośnik 10 W

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-X300

Jasny, wyraźny i wiernie odwzorowany obraz


Model LV-X300 zachwyci nabywców z ograniczonym budżetem poszukujących jasnego, przenośnego projektora wysokiej jakości. Rozdzielczość macierzysta XGA (1024 x 768 pikseli), jasność 3000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 2300:1, a także zastosowana w projektorze technologia zapewniają ostry i precyzyjny obraz. Zastosowany w modelu LV-X300 obiektyw o współczynniku zbliżenia 1,1x zwiększa możliwości dostosowania projektora — to istotna zaleta w mniejszych przestrzeniach, takich jak pokoje konferencyjne.

Wygodne przenoszenie


Ważący zaledwie 2,5 kg model LV-X300 jest wystarczająco lekki, aby można było go przenosić. To doskonały wybór dla firm i instytucji edukacyjnych, w których może być konieczne wyświetlanie obrazu w wielu salach na terenie kampusu lub siedziby firmy.

Łatwa instalacja


Korekcja trapezowa w pionie (+/- 30 stopni) pozwala zachować doskonałą geometrię obrazu nawet w ciasnych pomieszczeniach. Funkcja korekcji koloru ekranu stanowi dodatkową pomoc w uzyskiwaniu doskonałych rezultatów przy braku dostępu do ekranu. To rozwiązanie rekompensuje zabarwienie obrazu występujące, gdy jest on wyświetlany na kolorowych ścianach, więc można oglądać wyraźne obrazy w naturalnych kolorach nawet przy braku dostępu do ekranu.

Redukcja kosztów — nie jakości


Całkowite koszty eksploatacyjne modelu LV-X300 są niskie dzięki zastosowaniu lampy o trwałości do 5000 godzin, którą można przedłużyć do 6000 godzin, korzystając z energooszczędnego trybu Eco. Ponadto tryb Eco umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii do zaledwie 275 W. Projektor zużywa mniej niż 1 W w trybie gotowości (z wyłączoną funkcją LAN). Tryb Eco umożliwia także stworzenie cichego środowiska bez rozpraszających dźwięków poprzez ograniczenie głośności wentylatora do 29 dBA.

Wszechstronne opcje podłączenia


Szeroki wybór złącz modelu LV-X300 umożliwia wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z całej gamy źródeł. Port HDMI™ umożliwia wyświetlanie jasnego oraz wyraźnego obrazu z dostępnych powszechnie źródeł sygnału cyfrowego, w tym odtwarzaczy płyt Blu-ray i notebooków. Można także łatwo skorzystać z jednego z dwóch portów VGA. Model LV-X300 może być zdalnie monitorowany oraz kontrolowany za pośrednictwem portu RJ-45 i jest zgodny ze standardem „Crestron Connected™”. Wbudowany głośnik 10 W pozwala wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-X300, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania