Canon LV-WX300ST

LV-WX300ST

Canon LV-WX300ST wyświetla żywy, panoramiczny obraz z niewielkiej odległości. Ten kompaktowy, łatwy w instalacji projektor o krótkim rzucie oferuje rozdzielczość macierzystą WXGA i złącze HDMI, a także oferuje wysoką elastyczność oraz osiągi.

Korzyści

  • Rozdzielczość macierzysta WXGA (1280 x 800 pikseli) zapewnia wyraźny, panoramiczny obraz
  • Jasność 3000 lumenów i współczynnik kontrastu 2300:1 zapewniają żywe barwy
  • Współczynnik projekcji 0,49:1 umożliwia wyświetlanie większych obrazów z mniejszych odległości
  • Wysokiej jakości obiektyw projekcyjny z ogniskową 1,0x i krótkim rzutem
  • Kompaktowy i lekki: tylko 2,8 kg
  • Korekcja trapezowa w pionie-18° / +12°
  • Trwałość lampy 4000 godz. (6000 godz. w trybie Eco)
  • Port HDMI™ i 2 porty VGA
  • Port sieciowy RJ-45 do obsługi zdalnego sterowania i monitorowania
  • Wbudowany głośnik 10 W

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-WX300ST

Jasny, wyraźny i wiernie odwzorowany obraz


Model LV-WX300ST to doskonały wybór dla nabywców, którzy chcą zakupić jasny projektor wysokiej jakości o krótkim rzucie w przystępnej cenie. Panoramiczna rozdzielczość macierzysta WXGA (1280 x 800 pikseli), jasność 3000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 2300:1, a także zastosowana w projektorze technologia zapewniają ostry i precyzyjny obraz. Współczynnik projekcji 0,49:1 zapewnia wiele nowych opcji instalacji dzięki znaczącemu zmniejszeniu wymaganej odległości między projektorem a ekranem. Umożliwia to łatwiejszy montaż oraz uniknięcie oślepienia prezentera przez projektor i obecności cieni na obrazie.

Wygodne przenoszenie


Model LV-WX300ST waży zaledwie 2,8 kg i jest wystarczająco lekki, aby można go było swobodnie przenosić. To doskonały wybór dla firm i instytucji edukacyjnych, w których może być konieczne wyświetlanie obrazu w wielu salach na terenie kampusu lub siedziby firmy. Krótki rzut idealnie sprawdza się w ciasnych lub wypełnionych pomieszczeniach, w których ustawienie tradycyjnego projektora byłoby trudne.

Łatwa instalacja


Korekcja trapezowa w pionie (-18/+12 stopni) pozwala zachować doskonałą geometrię obrazu nawet w ciasnych pomieszczeniach. Funkcja korekcji koloru ekranu stanowi dodatkową pomoc w uzyskiwaniu doskonałych rezultatów przy braku dostępu do ekranu. To rozwiązanie rekompensuje zabarwienie obrazu występujące, gdy jest on wyświetlany na kolorowych ścianach, dzięki czemu widzowie mogą oglądać wyraźne obrazy w naturalnych kolorach nawet przy braku dostępu do ekranu.

Redukcja kosztów — nie jakości


Całkowite koszty eksploatacyjne modelu LV-WX300ST są niskie dzięki zastosowaniu lampy o trwałości do 4000 godzin, którą można przedłużyć do 6000 godzin, korzystając z energooszczędnego trybu Eco. Ponadto tryb Eco umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii do zaledwie 270 W. Projektor zużywa mniej niż 1 W w trybie gotowości (z wyłączoną funkcją LAN). Tryb Eco umożliwia także stworzenie cichego środowiska bez rozpraszających dźwięków poprzez ograniczenie głośności wentylatora do 29 dBA. Co więcej, nie ma filtrów powietrza, które wymagałyby czyszczenia lub wymiany, dzięki czemu konserwacja jest maksymalnie uproszczona.

Wszechstronne opcje podłączenia


Szeroki wybór złącz modelu LV-WX300ST umożliwia wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z całej gamy źródeł. Port HDMI™ umożliwia wyświetlanie jasnego i wyraźnego obrazu z dostępnych powszechnie źródeł sygnału cyfrowego, w tym odtwarzaczy płyt Blu-ray i notebooków. Bezproblemowe podłączenie umożliwiają także dwa porty VGA. Model LV-WX300ST może być zdalnie monitorowany oraz kontrolowany za pośrednictwem portu RJ-45 i jest zgodny ze standardem „Crestron Connected™”. Wbudowany głośnik 10 W pozwala wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-WX300ST, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania