Canon LV-S300

LV-S300

Przedstawiamy jakość firmy Canon w zupełnie nowym segmencie cenowym. Przenośny projektor LV-S300 w przystępnej cenie zapewnia jasny i wyraźny obraz SVGA. Długi czas eksploatacji lampy i łatwa konserwacja obniżają bieżące koszty.

Korzyści

  • Wyraźna projekcja w rozdzielczości SVGA (800 x 600 pikseli)
  • Jasność 3000 lumenów oraz współczynnik kontrastu 2300:1 zapewniają wyraźny i żywy obraz
  • Obiektyw o współczynniku zbliżenia 1,1x umożliwia elastyczne dostosowywanie projektora
  • Funkcja bezpośredniego wyłączania zasilania eliminuje konieczność czekania na wyłączenie
  • Kompaktowy i lekki: tylko 2,5 kg
  • Korekcja trapezowa w pionie
  • Trwałość lampy 5000 godz. (6000 godz. w trybie Eco)
  • 2 porty VGA
  • Wbudowany głośnik 2W

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się bardziej szczegółowo Canon LV-S300

Jasny, wyraźny i wiernie odwzorowany obraz


Model LV-S300 zachwyci nabywców z ograniczonym budżetem poszukujących jasnego, przenośnego projektora wysokiej jakości w wyjątkowo niskiej cenie. Dzięki rozdzielczości macierzystej SVGA (800 x 600 pikseli) model LV-S300 zapewnia widzom wyraźny obraz w takich miejscach, jak sale konferencyjne i szkolne. Jasność 3000 lumenów i współczynnik kontrastu 2300:1 to imponujące parametry dla tak małego urządzenia. Zastosowana w nim technologia DLP zapewnia ostry i precyzyjny obraz. Zastosowany obiektyw o współczynniku zbliżenia 1,1x zwiększa możliwości dostosowania projektora — to istotna zaleta w mniejszych przestrzeniach, takich jak pokoje konferencyjne.

Wygodne przenoszenie


Ważący zaledwie 2,5 kg model LV-S300 jest wystarczająco lekki, aby można było go przenosić. To doskonały wybór dla małych firm lub szkół, które chcą korzystać z jednego projektora o doskonałych parametrach w wielu różnych salach i sytuacjach. Funkcja bezpośredniego wyłączania zasilania pozwala odłączyć przewód zasilający natychmiast po wyłączeniu projektora, co pozwala przenieść go, nie czekając aż ostygnie.

Łatwa instalacja


Korekcja trapezowa w pionie (+/- 30 stopni) pozwala zachować doskonałą geometrię obrazu nawet w ciasnych pomieszczeniach. Funkcja korekcji koloru ekranu stanowi dodatkową pomoc w uzyskiwaniu doskonałych rezultatów przy braku dostępu do ekranu. To rozwiązanie rekompensuje zabarwienie obrazu występujące, gdy jest on wyświetlany na kolorowych ścianach, więc można oglądać wyraźne obrazy w naturalnych kolorach nawet przy braku dostępu do ekranu.

Redukcja kosztów — nie jakości


Dopełnieniem niskiej ceny zakupu modelu LV-S300 są jeszcze niższe całkowite koszty eksploatacyjne, uzyskane dzięki zastosowaniu lampy o trwałości do 5000 godzin, którą można przedłużyć do 6000 godzin, korzystając z energooszczędnego trybu Eco. Ponadto tryb Eco umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia energii do zaledwie 275 W. Projektor zużywa mniej niż 1 W w trybie gotowości. Tryb Eco umożliwia także stworzenie cichego środowiska bez rozpraszających dźwięków poprzez ograniczenie głośności wentylatora do 29 dBA.

Wszechstronne możliwości połączeń


Wybór złącz modelu LV-S300 umożliwia wyświetlanie nieruchomych i ruchomych obrazów z wielu źródeł — w tym z dwóch portów VGA. Wbudowany głośnik 2W pozwala wzbogacić prezentacje o wysokiej jakości dźwięk.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-S300, jego cechach i możliwościach.

DLP

DLP