Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Wszechstronny projektor LV-8235 UST o wyjątkowo krótkim rzutowaniu – z funkcją 3D i oryginalną rozdzielczością WXGA – dostarcza duży obraz z niewielkiej odległości, co sprawdza się idealnie w dzisiejszych środowiskach biznesowych i edukacyjnych.

Korzyści

  • Wyjątkowo krótkie rzutowanie dostarcza duże obrazy z niewielkiej odległości
  • Macierzysta rozdzielczość WXGA
  • 2500 lumenów
  • Współczynnik kontrastu 2000:1
  • Swobodny montaż
  • Automatyczna konfiguracja
  • Projekcja 3D
  • Wbudowany głośnik 10 W
  • Złącze HDMI i port sieciowy RJ-45
  • Łatwa konserwacja

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-8235 UST

Najlepszy projektor o krótkim rzutowaniu


Projektor LV-8235 UST oferuje możliwość rzutowania dużego ekranu nawet w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Kompaktowa konstrukcja może wyświetlić 80-calowy obraz z odległości zaledwie 32 cm (odległość montażu 2,4 cm). Dzięki rozdzielczości natywnej WXGA (1280x800) i proporcjach 16:10 jest to idealny model do współpracy z nowoczesnymi laptopami szerokoekranowymi. To idealne rozwiązanie do użycia w salach lekcyjnych i pokojach konferencyjnych, dzięki możliwości uniknięcia dezorientacji prowadzącego i rzucania cienia.

Wysokiej jakości obraz i wszechstronne funkcje


Wszechstronna konstrukcja projektora i moc na poziomie 2 500 lumenów zapewnia jasne, wyraźne obrazy, a imponujący współczynnik kontrastu 2000:1 dostarcza głębokie czernie. Bogate możliwości montażu pozwalają na szeroki zakres zastosowań w klasach, biurach i przestrzeniach komercyjnych. Istnieje możliwość montażu na suficie lub biurku do celów typowej projekcji na ścianie, na potrzeby lekcji lub spotkań. Projekcja tylna to idealne rozwiązanie do celów wideo promocji na sklepowych witrynach, w restauracjach, muzeach itp., zaś możliwość rzutowania od spodu pozwala wykorzystać stoły lub podłogi w charakterze przydatnych ekranów.

Doskonały obraz 3D w zbliżeniu


Technologia wyjątkowo krótkiego rzutowania w modelu LV-8235 UST pozwala na projekcję dużego obrazu 3D w niewielkich pomieszczeniach. Zaawansowane rozwiązania obrazowania umożliwiają odtworzenie naturalnych kolorów, nawet w przypadku rzutowania na tablicę lub kolorową ścianę. W rezultacie uzyskać można doskonałe prezentacje dla gości w centrach edukacyjnych i komercyjnych, podczas wydarzeń lub demonstracji produktów. LV-8235 UST korzysta z metody sekwencyjnego wyświetlania klatek (Frame Sequential Display Method), która przełącza z wysoką prędkością obraz dla lewego i prawego oka, i wymaga aktywnych okularów typu migawkowego, aby przedstawić obraz w 3D.

Wyjątkowy dźwięk i wizja


Wbudowany głośnik o mocy 10 W wzbogaca doznania, uzupełniając prezentacje o żywy dźwięk, nawet w miejscach, gdzie system nagłośnienia nie jest dostępny. LV-8235 UST może również rzutować czyste obrazy ze źródeł cyfrowych za pośrednictwem złącza HDMI.

Łatwa, niedroga konserwacja


Długa żywotność lampy (do 3 000 godzin w trybie Eco), a także wytrzymały filtr powietrza (do 4 000 godzin w trybie Eco), sprawiają że projektor LV-8235 UST jest bardzo ekonomiczny, a jego konserwacja - nieskomplikowana. Wbudowany port sieciowy RJ-45 umożliwia także zdalną kontrolę i monitorowanie projektora.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-8235 UST, jego cechach i możliwościach.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem LV-8235 UST

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]