Canon LV-7490

LV-7490

Dzięki jasności 4000 lumenów model LV-7490 jest najlepszym projektorem przenośnym pod względem jaskrawości obrazu. Rozdzielczość macierzysta XGA gwarantuje wierne odwzorowanie obrazu, a wbudowany głośnik o mocy 10 W — skuteczne nagłośnienie pomieszczenia.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość XGA
  • 4000 lumenów
  • Współczynnik kontrastu 2000:1
  • Obiektyw Canon o 1,2-krotnym współczynniku zbliżenia
  • Automatyczna korekcja trapezowa
  • Wbudowany głośnik 10 W
  • Lampa o zwiększonej trwałości: do 5000 godzin
  • Niewielkie zużycie energii zgodne z filozofią projektowania urządzeń przyjaznych dla środowiska: mniej niż 1 W w trybie gotowości (sieć wyłączona)
  • Hałas na poziomie zaledwie 29 dBA w trybie Eco
  • Port sieciowy RJ-45

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-7490

Niespotykana jasność


Niewielki projektor LV-7490 jest najlepszym projektorem przenośnym firmy Canon z serii LV pod względem jaskrawości obrazu. Rozdzielczość macierzysta XGA (1024×768) zapewnia doskonałą ostrość obrazu nawet przy niekorzystnym oświetleniu, natomiast współczynnik kontrastu 2000:1 z funkcją kontroli lampy nadaje obrazowi głębokich czerni i realistycznych kolorów, niezależnie od rodzaju wyświetlanego materiału. Jest to idealne połączenie możliwości z punktu widzenia użytkowników z sektora biznesowego i edukacyjnego, dla których istotną rolę odgrywa atrakcyjnie prezentujący się obraz o dużej wyrazistości i jasności, szczególnie jeśli w grę wchodzą większe przestrzenie.

Obiektyw skupiony na jakości


Tak jak należy się spodziewać po czołowym producencie obiektywów na świecie, model LV-7490 wyposażony jest w wysokiej jakości szerokokątny obiektyw z 1,2-krotnym współczynnikiem zbliżenia, zapewniający wyraźne i dokładne rzutowanie - nawet w ograniczonych przestrzeniach. Jeżeli szukasz przenośnego projektora, skutecznego we wszystkich rodzajach przestrzeni, model LV-7490 ze swoją możliwością rzutowania dużych obrazów z niewielkiej odległości będzie niezastąpiony.

Elastyczny i uniwersalny wykonawca


Dzięki praktycznym i starannie dobranym funkcjom projektora LV-7490 osiągnięcie wspaniałej jakości nie stwarza problemu, bez względu na rodzaj zadania czy panujące warunki. Funkcja automatycznego wyszukiwania źródła oraz automatyczna korekcja trapezowa w pionie o wartości ± 20 stopni pozwala rozpocząć prezentację w ciągu kilu minut. Natomiast wbudowany głośnik o mocy 10 W zapewnia donośny dźwięk, co przydaje się w salach lekcyjnych.

Łatwa współpraca


Port sieciowy RJ-45 umożliwia zdalne monitorowanie projektora LV-7490 i sterowanie nim. Jest to idealne rozwiązanie dla połączeń typu plug-and-play z powszechnymi obecnie pokojowymi systemami sterowania. Aby zwiększyć elastyczność projektora LV-7490, wyposażyliśmy go w trzy wejścia audio oraz złącze przeznaczone do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza. Źródła obrazu RGB ze złączem SCART można podłączyć poprzez dostępny osobno adapter.

Ochrona środowiska


Trwałe zaangażowanie firmy Canon na rzecz ochrony środowiska zostało wyraźnie zaznaczone w konstrukcji modelu LV-7490. „Zielone” cechy projektora, takie jak trwałość lampy do 5000 godzin, trwałość filtra do 5500 godzin oraz pobór mocy poniżej 1 W w trybie Eco (przy wyłączonej sieci), pomagają obniżyć zarówno ślad węglowy, jak i koszty energii.

Niskie koszty eksploatacji i konserwacji


Oprócz konkurencyjnej ceny ważną zaletą projektora LV-7490 jest możliwość wymiany wielu elementów bez fachowej pomocy, dzięki czemu okresy i koszty konserwacji obniżono do minimum. Zastosowany trójwarstwowy, hybrydowy filtr powietrza zachowuje właściwości 3,5 razy dłużej w porównaniu z jednowarstwowym modelem elektrostatycznym, natomiast łatwa wymiana lampy przez górną osłonę projektora redukuje konieczność wzywania serwisu, utrzymując koszty eksploatacji na niskim poziomie.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-7490, jego cechach i możliwościach.

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem LV-7490

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]