Canon LV-7297A

LV-7297A

Model LV-7297A zapewnia rozdzielczość XGA, jasność 2600 lumenów, obsługę HDMI™ i dźwięk o pokaźnej mocy 10 W. Urządzenie idealnie sprawdza się w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych, które wymagają doskonałej wydajności, łatwości konfiguracji i niskich kosztów działania.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość XGA
  • 2600 lumenów
  • Kontrast 2000:1
  • Obiektyw Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x
  • Automatyczna konfiguracja
  • Złącze HDMI™ i port sieciowy RJ-45
  • Wbudowany głośnik 10 W
  • Lampa o zwiększonej trwałości: do 6000 godzin
  • Cechy ekologiczne: poniżej 1 W w trybie gotowości (wyłączona obsługa sieci)
  • Hałas: 29 dBA w trybie Eco

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się bardziej szczegółowo Canon LV-7297A

Jasna, wyraźna projekcja


Rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli) gwarantuje ostry, czytelny obraz. Dzięki jasności 2600 lumenów zaawansowany projektor przenośny LV-7297A wyświetla wyraźne obrazy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach szkół, laboratoriach i salach konferencyjnych.

Dynamiczny, szczegółowy obraz


Funkcja automatycznej regulacji przysłony reaguje na zmiany warunków oświetlenia, zapewniając wysokiej jakości, dynamiczny obraz niezależnie od otoczenia. To rozwiązanie w połączeniu z wysokim współczynnikiem kontrastu 2000:1 gwarantuje głęboką czerń i bogactwo kolorów. Obiektyw projekcyjny firmy Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x zapewnia doskonałe efekty w prawie każdych okolicznościach.

Łatwa instalacja i obsługa


Nawet początkujący użytkownicy stwierdzą, że konfiguracja modelu LV-7297A jest łatwa. Funkcja automatycznego wyszukiwanie sygnału wejściowego, należąca do zestawu funkcji automatycznych, rozpoznaje każdy podłączony sygnał wejściowy i dostosowuje ustawienia w odpowiedni sposób. Automatyczna korekcja trapezowa eliminuje zniekształcenia obrazu spowodowane niedopasowaniem położenia projektora do obszaru wyświetlania.

Połączenia dźwiękowe


Wewnętrzny głośnik o pokaźnej mocy 10 W umożliwia odtwarzanie dźwięku tam, gdzie głośniki zewnętrzne są niedostępne. Dostępne jest także wyjście liniowe, do którego można podłączyć system nagłośnienia pomieszczenia. Prelegenci mogą dzielić się swoimi uwagami, używając mikrofonu podłączonego do wejścia audio (wejście mikrofonu). Z kolei obsługa sygnału HDMI™ umożliwia odtwarzanie wysokiej jakości filmów z cyfrowych źródeł, takich jak komputer, odtwarzacz DVD, nagrywarka Blu-ray itp.

Lepsze wykorzystanie zasobów


Model LV-7297A jest bardziej ekologiczny dzięki długiej żywotności lampy (do 6000 godzin w trybie Eco) i filtra powietrza (około 5500 godzin). Te rozwiązania znacząco zmniejszają częstotliwość konserwacji i pozwalają lepiej wykorzystywać zasoby. Pobór mocy wynosi mniej niż 1 W (w trybie gotowości), a podczas prezentacji projektor pracuje cicho (poziom hałasu wynosi zaledwie 29 dBA).

Zdalne sterowanie i zarządzanie


Projektorem można sterować i zarządzać przez sieć, za pośrednictwem portu sterowania RJ-45 i złącza przewodowej sieci LAN. To rozwiązanie pozwala włączać lub wyłączać projektor i zmieniać ustawienia nawet podczas pobytu w innym miejscu. Można też zdalnie monitorować wykorzystanie lampy i stan urządzenia. Urządzenie doskonale integruje się z systemami sterowania w pomieszczeniu i łączy się z firmową siecią LAN. Projektor obsługuje także PJLINK™.

Bezpieczne prezentacje


Zabezpieczenie hasłem uniemożliwia prowadzenie prezentacji bez upoważnienia, a blokada przycisków panelu operatora daje pewność, że prezentacja nie zostanie zatrzymana za sprawą przypadkowego naciśnięcia złego przycisku.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-7297A, jego cechach i możliwościach.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem LV serii A i M

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]