Canon LV-7292S

LV-7292S

Projektor LV-7292S to podstawowy model w tej serii, który gwarantuje wyjątkowo korzystny stosunek możliwości do ceny. Urządzenie doskonale sprawdza się w firmach i zastosowaniach mobilnych, które wymagają rozdzielczości XGA, jasności 2200 lumenów i niższych kosztów utrzymania.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość XGA
  • 2200 lumenów
  • Kontrast 500:1
  • Obiektyw Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x
  • Automatyczna konfiguracja sygnału wejściowego
  • Funkcja przechwytywania obrazu
  • Szeroki wybór trybów obrazu
  • Lampa o zwiększonej trwałości: do 6000 godzin
  • Cechy ekologiczne: poniżej 1 W w trybie gotowości
  • Niski poziom hałasu: 29 dBA w trybie Eco

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-7292S

Jasny, wyraźny obraz


Naturalna rozdzielczość XGA (1024 x 768 pikseli) i jasność 2200 lumenów sprawiają, że lekki i łatwy w przenoszeniu projektor z serii urządzeń standardowych jest idealny do wyświetlania wyraźnego obrazu wysokiej jakości w środowiskach firmowych i edukacyjnych.

Doskonałe kolory


Współczynnik kontrastu 500:1 sprawia, że model LV-7292S odwzorowuje szczegóły i wyświetla dynamiczne kolory. Ponadto obiektyw projekcyjny firmy Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x zapewnia świetną jakość obrazu w niemal każdych okolicznościach.

Łatwa obsługa


Funkcja automatycznej konfiguracji sprawia, że nawet osoby korzystające z modelu LV-7292S po raz pierwszy mogą łatwo rozpocząć korzystanie z urządzenia przy użyciu funkcji automatycznego wyszukiwania sygnału wejściowego i konfigurowania ustawień.

Optymalizacja projekcji


Wstępnie zdefiniowane tryby obrazu umożliwiają wyświetlanie w jasnym świetle, na czarnych (lub zielonych) tablicach oraz kolorowych ścianach. Parametry ręcznej regulacji kontrastu, koloru i jasności mogą zostać zapisane w jednej z czterech pozycji ustawień użytkownika. Ponadto proporcje obrazu są automatycznie dopasowywane do wyświetlanego obrazu. Funkcja przechwytywania obrazu umożliwia dostosowanie ekranu początkowego, na którym może znaleźć się logo, komunikat powitalny, fotografie, dane kontaktowe lub informacje pomocnicze.

Ekologiczny i ekonomiczny


Model LV-7292S jest wyposażony w charakteryzującą się długą żywotnością lampę (do 6000 godzin w trybie Eco) i filtr powietrza (około 5500 godzin). Efektem są mniejsze wymogi konserwacyjne i niższe koszty. Pobór mocy w trybie gotowości jest niski (poniżej 1 W), a projektor pracuje cicho (poziom hałasu wynosi zaledwie 29 dBA w trybie Eco).

Wyłączanie i przenoszenie


Funkcja bezpośredniego odłączania zasilania ułatwia wyłączanie projektora bez użycia przycisku zasilania, pilota czy panelu operatora. Urządzenie można natychmiast przenieść.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-7292S, jego cechach i możliwościach.

Polecenia seryjne

Pobierz polecenia seryjne potrzebne do skonfigurowania zdalnego sterowania urządzeniem LV serii S

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]