Canon LV-7292A

LV-7292A

Model LV-7292 zapewnia rozdzielczość XGA, jasność 2200 lumenów, obsługę sygnału HDMI™ i dźwięk o pokaźnej mocy 10 W. Urządzenie idealnie sprawdza się w środowiskach korporacyjnych i edukacyjnych, które wymagają wysokiej wydajności, łatwości konfiguracji i obniżonych kosztów działania.

Korzyści

  • Macierzysta rozdzielczość XGA
  • 2200 lumenów
  • Kontrast 2000:1
  • Obiektyw Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x
  • Automatyczna konfiguracja
  • Złącze HDMI™ i port sieciowy RJ-45
  • Wbudowany głośnik 10 W
  • Lampa o zwiększonej trwałości: do 6000 godzin
  • Cechy ekologiczne: poniżej 1 W w trybie gotowości (wyłączona obsługa sieci)
  • Hałas: 29 dBA w trybie Eco

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LV-7292A

Wyraźna, jasna projekcja


Dzięki rozdzielczości macierzystej XGA (1024 x 768 pikseli) i jasności 2200 lumenów urządzenie LV-7292A może wyświetlać wyraźne i szczegółowe obrazy nawet w jasnych pomieszczeniach. Ten projektor z serii zaawansowanych urządzeń przenośnych jest idealny do użytku w salach szkolnych i konferencyjnych oraz laboratoriach.

Wysoki kontrast


Wysoka jakość dynamicznego obrazu jest zachowywana — niezależnie od warunków oświetlenia — dzięki funkcji automatycznej regulacji przysłony, która samoczynnie reaguje na zmiany. Wysoki współczynnik kontrastu 2000:1 pozwala rejestrować szczegóły głębokich czerni i bogatych kolorów, a obiektyw projekcyjny firmy Canon o współczynniku zbliżenia 1,2x zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Prostota obsługi


Model LV-7292A ma zestaw automatycznych funkcji, które ułatwiają konfigurację i obsługę, niezależnie od poziomu doświadczenia użytkownika. Funkcja automatycznego wyszukiwania sygnału wejściowego samoczynnie rozpoznaje sygnały wejściowe, a funkcja automatycznej korekcji trapezowej usuwa zniekształcenia obrazu spowodowane odchyleniem projektora.

Zaawansowane opcje połączeń


Wbudowany głośnik wewnętrzny 10 W może odtwarzać dźwięk podczas projekcji. Dostępne jest także wyjście liniowe, do którego można podłączyć zewnętrzny system audio. Prelegenci mogą dzielić się swoimi uwagami za pomocą mikrofonu podłączonego do wejścia audio (wejście mikrofonu). Obsługa sygnału HDMI™ umożliwia także podłączenie komputerów, odtwarzaczy DVD, nagrywarek Blu-ray i podobnych urządzeń w celu wyświetlania wysokiej jakości cyfrowych projekcji.

Zasoby o długiej żywotności


Długa żywotność lampy (do 6000 godzin w trybie Eco) i filtra powietrza (około 5500 godzin) sprawiają, że urządzenie LV-7292A jest bardzo ekonomiczne. Wymogi konserwacyjne są mniejsze, a koszty niższe. Pobór mocy wynosi mniej niż 1 W (w trybie gotowości), a projektor pracuje cicho w trybie Eco (poziom hałasu wynosi zaledwie 29 dBA).

Łatwe sterowanie i zarządzanie


Projektorem można łatwo sterować i zarządzać za pośrednictwem sieci. Korzystając z portu kontrolnego RJ-45 i złącza przewodowej sieci LAN, można włączać lub wyłączać projektor, zmieniać ustawienia, a także monitorować wykorzystanie lampy i stan urządzenia — nawet podczas pobytu w innym miejscu. Urządzenie doskonale integruje się z systemami sterowania w pomieszczeniu i łączy się z firmową siecią LAN. Projektor obsługuje także PJLINK™.

Bezpieczeństwo i wydajność


Dzięki możliwości ustawienia hasła tylko upoważnione osoby mogą włączyć projektor lub obsługiwać go. Z kolei blokada przycisków panelu operatora pozwala uniknąć przypadkowego naciśnięcia złego przycisku podczas prezentacji.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LV-7292A, jego cechach i możliwościach.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Standardowy protokół sterowania