Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Zaawansowane, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną do małych, dynamicznych biur. Zwiększ wydajność dzięki funkcji szybkiego automatycznego druku dwustronnego i podajnikowi ADF. Stwórz wydajny obieg pracy przy użyciu przycisków poleceń aktywowanych jednym dotknięciem.

Korzyści

  • Stylowe, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną przystosowane do pracy sieciowej
  • Łatwe drukowanie z urządzeń z systemem iOS lub Android
  • Prosta obsługa dzięki odchylanemu wyświetlaczowi i dużemu ekranowi dotykowemu
  • Szybki wydruk pierwszej strony pozwala skrócić czas drukowania
  • Osiągnij więcej dzięki dwustronnemu drukowaniu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS MF226dn

Zaawansowane, sieciowe urządzenie wielofunkcyjne


To kompaktowe i stylowe urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną umożliwia wygodne korzystanie z wysokiej jakości drukarki, skanera, kopiarki i faksu — wszystko to w jednym produkcie o niewielkich wymiarach. Jego funkcje zwiększające wydajność mogą być z łatwością udostępniane w całym biurze za pośrednictwem połączenia sieciowego — to idealne rozwiązanie poprawiające efektywność każdego dynamicznego biura.

Szybkie drukowanie i kopiowanie


Koniec z czekaniem na wydruk dokumentów dzięki funkcjom laserowego, monochromatycznego druku i kopiowania w formacie A4 z prędkością 27 str./min oraz technologii szybkiego wydruku pierwszej strony, która skraca czas wychodzenia z trybu uśpienia.

Efekty jakości biznesowej


Połączenie rozdzielczości wydruku do 1200 x 1200 dpi z tonerami EF firmy Canon gwarantuje imponującą jakość dokumentów, w których tekst jest wyraźny, a grafiki w skali szarości gładkie. Zaawansowane skanowanie w kolorze do 9600 x 9600 dpi pozwala zachować wszystkie szczegóły oryginału. Przyjazna użytkownikowi funkcja skanowania sieciowego pozwala wysyłać skanowane dokumenty na inne komputery.

Wydajny druk dwustronny


Skanowanie i kopiowanie wielostronicowe jest szybkie i wydajne dzięki zintegrowanemu podajnikowi ADF na 35 arkuszy i kasecie o pojemności 250 arkuszy. Funkcja automatycznego druku dwustronnego powoduje zmniejszenie zużycia papieru i pozwala nadać drukowanym dokumentom biznesowym profesjonalny wygląd.

Szybka, cicha i prosta obsługa


Szybkie i proste w obsłudze urządzenie i-SENSYS MF226dn jest wyposażone w uniwersalny, odchylany panel z dużym ekranem dotykowym LCD, na którym można w mgnieniu oka znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Panel można ustawić pionowo lub poziomo wedle indywidualnych potrzeb i preferencji. Można w łatwy sposób stworzyć efektywny obieg skanowania i drukowania za pomocą przycisków poleceń aktywowanych jednym dotknięciem. Umożliwia to łatwe przesyłanie skanowanych dokumentów do pliku oraz oszczędzanie papieru poprzez drukowanie kilku obrazów na jednym arkuszu. Podczas użytkowania w miejscach, gdzie ważna jest cisza, tryb cichej pracy pozwala uniknąć nadmiernego hałasu. Dzięki temu można pracować, nie przeszkadzając innym osobom.

Najlepsza na rynku energooszczędność


Technologia działania na żądanie firmy Canon zapewnia praktycznie całkowitą redukcję czasu nagrzewania i pomaga obniżyć zużycie energii bez negatywnego wpływu na wydajność pracy. To urządzenie charakteryzuje się wiodącym w swojej klasie wskaźnikiem TEC i zużywa zaledwie 1,7 W w trybie uśpienia.

Zintegrowana kaseta


Zintegrowana, nadająca się do recyklingu kaseta pozwala ograniczyć czynności konserwacyjne i zapewnia stałą, wysoką jakość druku. Kaseta laserowa autoryzowana przez firmę Canon zawiera toner, bęben oraz elementy czyszczące i może zostać wymieniona w kilka sekund, nie powodując przy tym zabrudzeń.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS MF226dn, jego cechach i możliwościach.

Automatic Document Feeder

Automatyczny podajnik dokumentów

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Copy

Kopiowanie

Use and share over network

Obsługa i udostępnianie za pośrednictwem sieci

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Połączenie USB

Network scanning

Skanowanie sieciowe

Quiet printing mode

Tryb cichego drukowania

Professional Scan quality

Profesjonalna jakość skanowania

Scanning shortcut key

Przycisk skrótu do funkcji skanowania

Tilting control panel

Uchylny panel sterowania

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

Touch panel

Panel dotykowy

Kolejne kroki

Rozwiązania dla urządzeń przenośnych

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Easy Service Plan

Zyskaj pewność i chroń inwestycję w produkty Canon.

Easy Service Plan

Zdjęcia produktów mają charakter wyłącznie poglądowy. Niektóre funkcje są opcjonalne. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy zapoznać się z danymi technicznymi produktu lub skontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy Canon.