Technologia precyzyjnego wydruku

Gdy chodzi o sam proces drukowania, inteligentna technologia druku i-SENSYS ma decydujący wpływ zarówno na jakość kolorów, jak i wydajność urządzenia.

Mechanizm Vertical In-Line Engine umożliwia szybki wydruk, zarówno w czerni, jak i w kolorze. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest bardzo kompaktowe, a czas wydruku pierwszej strony jest bardzo krótki. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć powstawanie wysokiej jakości wydruków, w urządzeniu zastosowano mechanizm Twin Beam Laser Engine (laser o dwu wiązkach), który odpowiada za pasowanie drukowanego obrazu na światłoczułym bębnie drukarki.

Technologia automatycznej poprawy obrazu (AIR) wygładza nierówne krawędzie tekstu i grafiki, aby uzyskać efekt wydruku wysokiej rozdzielczości. Technologia utrwalania Color On-Demand umożliwia natychmiastowe rozgrzanie urządzenia, zmniejszając pobór energii nawet o 75% w porównaniu z tradycyjnym systemem utrwalania na rolkach.

Sferyczny toner typu S pozwala uzyskać wyraźny obraz oraz wspomaga wierność transferu, dając w rezultacie znakomite wydruki kolorowe. System kaset All-in-One zapewnia czystą i łatwą obsługę, a przede wszystkim gwarantuje druk niezmiennie wysokiej jakości przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Kompatybilne modele:

spacer
					image
Innowacje
Szybki wydruk pierwszej strony
Utrwalanie On-Demand
Inteligentny kolor
Inteligentny kolor
Nowoczesne technologie skanowania
Inteligentna technologia przetwarzania obrazów
Technologia precyzyjnego wydruku
Ekologia
„Oszczędzaj energię, obniżaj koszty”
Recykling kaset
Wydajność
Dwustronne drukowanie i kopiowanie
Praca w sieci
Kasety All-in-One
Kaseta
Znajdź odpowiednią kasetę
Przydatne informacje
Serwis
Logowanie użytkownika