Udostępnij sprzęt współpracownikom i patrz jak rośnie wydajność firmy

Bez trudu udostępniaj informacje współpracownikom i patrz jak rośnie wydajność pracy. Wybrane modele naszych urządzeń posiadają zaawansowaną funkcję SEND (WYŚLIJ), dzięki której dokumenty można szybko i łatwo skanować bezpośrednio do wiadomości e-mail, sieciowego serwera plików, serwera FTP lub na dysk USB. W celu szybkiej i sprawnej dystrybucji, dokumenty można skanować w specjalnym formacie „Compact PDF”.

Zintegrowany interfejs Ethernet zapewnia bezpośrednie połączenie z istniejącą siecią firmową. Każdy członek zespołu może w pełni korzystać z profesjonalnego laserowego druku bezpośrednio z podłączonego do sieci komputera. Wiele modeli oferuje również możliwość skanowania w sieci oraz wygodną funkcję wysyłania faksów bezpośrednio z komputera.
 
Każde podłączone do sieci urządzenie wielofunkcyjne firmy Canon posiada zintegrowany zdalny interfejs użytkownika (RUI). Pozwala on na łatwy dostęp i zarządzanie drukarką z dowolnego komputera podłączonego do sieci. Użytkownicy mają możliwość sprawdzania statusu urządzenia i kontrolowania zadań wydruku z poziomu przeglądarki internetowej. Jednocześnie administratorzy sieci mogą zdalnie konfigurować, monitorować i zarządzać urządzeniem. Pełna kontrola pozwala zminimalizować koszty administrowania.


spacer
					image
Innowacje
Szybki wydruk pierwszej strony
Utrwalanie On-Demand
Inteligentny kolor
Ekologia
„Oszczędzaj energię, obniżaj koszty”
Recykling kaset
Wydajność
Dwustronne drukowanie i kopiowanie
Praca w sieci
Kasety All-in-One
Kaseta
Znajdź odpowiednią kasetę
Przydatne informacje
Serwis
Logowanie użytkownika