BLI Buyers Lab

Niezależne, rygorystyczne testy

Dokładnie sprawdź urządzenie przed zakupem, a wówczas możesz mieć pewność, że Twój wybór jest właściwy. Tym właśnie w imieniu konsumentów zajmuje się organizacja BLI – Buyers Laboratory Inc. Wiodące niezależne laboratorium badawcze zajmujące się branżą produktów do przetwarzania obrazów, od ponad 45 lat przeprowadza rygorystyczne i rzetelne testy cieszące się uznaniem konsumentów.

BLI w swoich laboratoriach poddaje sprzęt wymagającym próbom, sprawdzającym jego niezawodność, wydajność, jakość obrazów, łączność i szereg innych czynników decydujących o sprawności i wartości urządzenia. Po wykonaniu testów laboratorium przedstawia wyniki, wystawiając obiektywną ocenę urządzenia i publikując bezstronną informację na jego temat.

Nasze drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i faksy, noszące znak BLI, uzyskały cenną pozytywną opinię laboratorium BLI. Przyznawane przez laboratorium BLI oznaczenia „Godne polecenia" i „Wysoce zalecane" są dowodem przejścia niezależnej kontroli jakości i stanowią gwarancję trafionej inwestycji.

Więcej informacji na temat Buyers Lab można znaleźć na stronie www.buyerslab.com

spacer
					image