Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD, dużej szybkości pracy i dwustronnemu podajnikowi ADF ten solidny, mały faks laserowy Super G3 jest idealnym urządzeniem do codziennego użytku w każdej firmie.

Korzyści

  • Solidny, mały faks Super G3
  • Pojemna pamięć: 512 str.*
  • Szybka praca: 39 klawiszy szybkiego wybierania i 200 numerów wybierania kodowego
  • Automatyczne dwustronne drukowanie, kopiowanie i faksowanie
  • Duża szybkość kopiowania i druku laserowego: 25 str./min
  • Duża energooszczędność

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS FAX-L410

Szybkie faksowanie


Ten szybki laserowy faks, drukarka i kopiarka dzięki solidnej konstrukcji jest doskonałym urządzeniem do codziennego użytku w zajętym pracą biurze. Wydajność została podniesiona, ponieważ urządzenie krótko oczekuje na dokumenty. Można szybko odebrać kilka faksów bez długiego blokowania linii, co pozwala oszczędzić jeszcze więcej czasu. Szybka transmisja obniża koszty połączeń telefonicznych.

Wydajniejsze, bezproblemowe faksowanie


Nie ma obaw o to, czy faksy zostaną odebrane, jeśli podczas nieobecności w biurze skończy się papier lub toner, ponieważ urządzenie i-SENSYS FAX-L410 zapisuje faksy w pojemnej pamięci (512 stron*). Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skanowania faksów do pamięci i wysyłania ich w wybranym momencie. Dzięki funkcji podwójnego dostępu można to robić nawet podczas odbierania przychodzących faksów. Wyjątkowa technologia firmy Canon do przetwarzania obrazu w wysokiej jakości w 256 stopniach szarości zapewnia wyraźniejsze detale na faksach, nawet jeśli rysunki lub zdjęcia występują razem z tekstem.

Większa wydajność


Urządzenie i-SENSYS FAX-L410 jest łatwe w użyciu dzięki zastosowaniu intuicyjnego, dużego wyświetlacza LCD. Faksowanie jest szybsze dzięki 39 klawiszom szybkiego wybierania i 200 numerom wybierania kodowego. Można do nich przypisać często używane numery, których nie trzeba będzie wybierać ręcznie za każdym razem. Kaseta na 250 arkuszy papieru zmniejsza ilość czasu poświęcanego na dokładanie papieru. Dzięki słuchawce (wyposażenie standardowe) można odbierać połączenia głosowe na tej samej linii i wysyłać faksy ręcznie. Jest to przydatne w sytuacjach, gdy przed wysłaniem faksu należy zadzwonić do odbiorcy faksu.

Mniej papieru i mniej straconego czasu


Automatyczne drukowanie w trybie dwustronnym obniża koszty poprzez ograniczenie zużycia papieru. Automatyczny dwustronny podajnik dokumentów (DADF) ułatwia kopiowanie i faksowanie dokumentów dwustronnych, ponieważ są one skanowane w jednym przebiegu.

Szybkie drukowanie laserowe


Urządzenia i-SENSYS FAX-L410 można używać jako dodatkowej drukarki laserowej w grupie roboczej. Umożliwia ono szybkie kopiowanie i drukowanie laserowe z szybkością 25 str./min. Nie trzeba czekać na wydruki, kopie lub odebrane faksy, ponieważ funkcja szybkiego wydruku po wyjściu ze stanu uśpienia (Quick First-Print) sprawia, że nie trzeba rozgrzewać urządzenia.

Duża energooszczędność


Oszczędzaj energię i tnij koszty dzięki funkcjom ekologicznym urządzenia i-SENSYS FAX-L410. Urządzenie ma certyfikat Energy Star i pobiera zaledwie 1,4 W mocy w trybie uśpienia. Uniwersalne kasety — obejmujące toner, bęben i elementy czyszczące, co zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa niezawodność — minimalizują zużycie materiałów eksploatacyjnych i łatwo je poddać recyklingowi.
* W oparciu o standardowy arkusz normy ITU-T nr 1

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS FAX-L410, jego cechach i możliwościach.

Handset as standard

Słuchawka w standardzie

Automatic double sided printing

Automatyczne drukowanie dwustronne

Copy

Kopiowanie

Duplex Automatic Document Feeder

Automatyczny dwustronny podajnik dokumentów

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Połączenie USB

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

Broszura

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Dlaczego warto używać oryginalnych kaset do drukarek laserowych firmy Canon

Dowiedz się więcej