Canon i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

Niewielki i stylowy faks, łatwy w użyciu i konserwacji. Pewność wydajnego i niezawodnego działania dzięki gamie profesjonalnych funkcji faksu. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Korzyści

  • Niewielki i stylowy faks klasy Super G3
  • 512-stronicowa* pamięć wysyłanych i odbieranych dokumentów
  • 15 przycisków szybkiego wybierania i 100 numerów wybierania kodowego
  • Automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy
  • Łatwy w użyciu, intuicyjny ekran LCD
  • Kaseta uniwersalna
  • Wydajność energetyczna

Szczegółowy opis cech

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon i-SENSYS FAX-L150

Szybkie, przystępne cenowo faksowanie


Obniż koszty łączności do minimum, wybierając faks klasy Super G3, który przesyła dokumenty z prędkością nawet 3 sekund na stronę*. Ponieważ wysyłanie i odbieranie faksów odbywa się w możliwie najkrótszym czasie, można szybko zwolnić linię telefoniczną.

Większa wydajność


Mieszcząca 512 stron* pamięć bezpiecznie przechowuje wszystkie przychodzące dokumenty, dzięki czemu można je wydrukować później, jeśli zabraknie papieru lub tonera. Do pamięci można skanować również długie dokumenty w celu ich automatycznego wysłania — a to ogranicza czas transferu i koszty faksowania.

Szybka i prosta obsługa


Wybieranie numeru nie mogłoby być łatwiejsze nawet dla niedoświadczonych użytkowników — 15 przycisków szybkiego wybierania i 100 numerów wybierania kodowego zapewnia dostęp do wszystkich stałych adresatów. Wyraźny i intuicyjny, 5-wierszowy wyświetlacz LCD bardzo ułatwia korzystanie z tego faksu.

Większa wydajność pracy


Automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy pozwala użytkownikom przesyłać faksem lub kopiować długie dokumenty płynnie w ramach jednej operacji — nie trzeba ich podawać po jednej stronie. Ponadto mieszcząca 150 arkuszy taca zmniejsza częstotliwość uzupełniania papieru.

Szybkie drukowanie i kopiowanie


Dzięki zastosowaniu złącza USB to urządzenie może być używana jako wydajna drukarka laserowa o prędkości druku 18 stron na minutę. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony skraca czas wychodzenia z trybu uśpienia. Możliwość kopiowania dokumentów z prędkością 11,8 stron na minutę.

Prosta konserwacja


Urządzenie i-SENSYS FAX-L150 wyposażono w ekonomiczną kasetę uniwersalną, w której znajduje się toner, bęben i najważniejsze elementy. Wymiana kasety zajmuje kilka sekund — bez bałaganu i problemów. Korzystanie z kasety autoryzowanej przez firmę Canon gwarantuje stałą, wysoką jakość wydruków

Wyjątkowa wydajność energetyczna


Ten przyjazny dla środowiska faks cechuje się najlepszą w swojej klasie wydajnością energetyczną — zużywa zaledwie 1,5 W w trybie uśpienia.

* W oparciu o standardowy arkusz normy ITU-T nr 1

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon i-SENSYS FAX-L150, jego cechach i możliwościach.

Copy

Kopiowanie

Super G3 FAX

FAKS Super G3

USB connection

Połączenie USB

User friendly LCD display

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LCD

Automatic Document Feeder

Automatyczny podajnik dokumentów

Broszura

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Dlaczego warto używać oryginalnych kaset do drukarek laserowych firmy Canon

Dowiedz się więcej